Tashmë është bërë traditë në shtëpinë e Kylie Jenner që për festa, ajo dhe Stormi të gatuajnë së bashku.

Kësaj radhe ëmbëlsirat e dyshes kanë ardhur si rrjedhojë e lansimit të produkteve të saj të bukurisë, shkruan Mirror.

Por gjatë videos së publikuar në platformën YouTube, fansat kanë vënë re një detaj që i irritoi ata.

(Foto: Mirror)

Kjo ka të bëjë me thonjtë e gjatë të bukuroshes brune, e cila për pak sa nuk e shpo vajzën e saj në sy.

“Si mund të bëjë ndonjë gjë me ata thonj. Stormi mund të përfundonte pa njërin sy”, është shprehur një nga komentuesit.

(Foto: Mirror)

Sidoqoftë kësaj, Stormi tashmë ka mbushur dy vjet, të cilën Kylie e ndan me ish-të dashurin, Travis Scott. /Telegrafi/

(Foto: Mirror)