Enrique Iglesias tronditi ndjekësit teksa ndau një video në Instagram duke puthur një fanse gjatë një koncerti në Las Vegas të premten mbrëma (16 shtator).

Reklama

Këngëtari, 47 vjeç, i cili është i martuar me gruan e tij, Anna Kournikova, 41 vjeçare, për më shumë se dy dekada, është parë duke i dhuruar një puthje të zjarrtë një fanseje në faqe – përpara se ajo të kthente kokën për ta puthur në buzë.

Artisti, i cili ka pasur shfaqje të vazhdueshme në Sin City, më vonë ndau klipin në llogarinë e tij në Instagram për ta parë 17.1 milionë fansat, duke shkruar: “Natën e së premtes në Las Vegas. Shihemi sonte”.

Reklama

Foto: Instagram

Megjithatë fansat ishin të shqetësuar se kjo nuk do të ishte mirë për gruan e yllit, pasi janë të martuar prej më shumë se 21 vitesh.

Reklama
Të gjitha lajmet nga Enrique Iglesias Të gjitha lajmet nga Enrique Iglesias

“A nuk do të mërzitet gruaja juaj?”, “Si e ka lejuar këtë?”, “Ai është i martuar zonjë” – kanë qenë disa nga reagimet në internet.

“Jam e sigurt që kjo nuk do t’i pëlqej gruas tuaj”, shkroi një tjetër përdorues në rrjete sociale.

Enrique u martua me Annan – një teniste – në 2001 dhe çifti kanë bashkë tre fëmijë: binjakët Nicholas dhe Lucy, katërvjeçarë dhe Mary dyvjeçare. /Telegrafi/

Enrique me gruan e tij (Foto: Shutterstock)