LAJMI I FUNDIT:

Eleganca italiane mbërrinë në Prishtina Mall – Twinset hap dyert e dyqanit të ri

Eleganca italiane mbërrinë në Prishtina Mall – Twinset hap dyert e dyqanit të ri

Për vajzat që duan të duken bukur dhe elegante, Twinset ka hapur dyert në Prishtina Mall. Kjo markë italiane është e njohur për shijen e aj të përjetshme dhe romantike femërore, e cila reflektohet në të gjitha linjat e saj, nga Twinset Milano tek koleksioni i Actitude Twinset, por dhe shumë koleksione tjera.

Twinset u krijua në Carpi (Modena) në 1987 dhe shpejt u bë i njohur për veshjet e saj të me thurje të sofistikuara. Me kalimin e viteve, marka ka zgjeruar koleksionet e saj për të ofruar një pamje totale për gratë dhe vajzat, duke përfshirë veshje dhe aksesorë.

Veshjet e Twinset janë të dizajnuara për të hijeshuar figurën femërore dhe për t’i bërë gratë të ndihen të sigurta dhe të bukura. Pjesët e firmës së markës përfshijnë fustane, funde, bluza dhe pulovra me ngjyra dhe pëlhura të buta, femërore. Twinset ofron gjithashtu një gamë të gjerë aksesorësh, si çanta dore, këpucë, bizhuteri dhe shalle, për të kompletuar çdo pamje.

Nëse jeni duke kërkuar për veshje elegante dhe elegante që do t’ju bëjnë të dukeni dhe të ndiheni më mirë, sigurohuni që të vizitoni Twinset në Prishtina Mall.

Dyqani i ri Twinset në Prishtina Mall është vendi i përsosur për të blerë trendet më të fundit dhe për të gjetur veshjen perfekte për çdo rast.

Në trend Ekonomi

Më shumë
Mustafa i PDK-së i reagon Muratit: 29,509 persona që nuk po figurojnë si të papunësuar, e as si të punësuar i janë bashkëngjitur karvanit të migrimit

Mustafa i PDK-së i reagon Muratit: 29,509 persona që nuk po figurojnë si të papunësuar, e as si të punësuar i janë bashkëngjitur karvanit të migrimit

Ekonomi
Telegrafi Jobs - mundësi të shumta pune në Kosovë - APLIKO TANI!

Telegrafi Jobs - mundësi të shumta pune në Kosovë - APLIKO TANI!

Telegrafi Jobs
Revolucionar në turizëm dhe arkitetur- Hoteli Epidamn White Sensation, Golem

Revolucionar në turizëm dhe arkitetur- Hoteli Epidamn White Sensation, Golem

Epidamn
BERZH dhe ENEF II financojnë Ujë Rugove me 6 milionë Euro për linjat e reja prodhuese

BERZH dhe ENEF II financojnë Ujë Rugove me 6 milionë Euro për linjat e reja prodhuese

Korporata Rugove

"Nuk ka ndodhur asnjëherë në historinë e shtetit”, Murati: Për 30 muaj, mbi 32 mijë të rinj që kanë filluar punë në Kosovë

Ekonomi
Prishtina Real Estate Expo 2023 - Panairi i parë ndërkombëtar për pasuri të paluajtshme

Prishtina Real Estate Expo 2023 - Panairi i parë ndërkombëtar për pasuri të paluajtshme

Prishtina Real Estate EXPO
Kalo në kategori