LAJMI I FUNDIT:

eGjeta zgjidhjen: Me rëndësi gomat e mira me kanë!

eGjeta zgjidhjen: Me rëndësi gomat e mira me kanë!

Ende nuk je pajis me goma të verës, se nuk po din çfare me i marrë?!

Këtë mëdyshje gjithsecili e ka sepse është shumë normal që ti zgjedhni llojin dhe se ku ti bleni pasi që gomat janë kontakti i parë dhe i vetëm i veturës me rrugën.

Për këtë arsye duhet ti zgjedhim deri në detajin e fundit, ne po ju gjejmë kontaktin e parë për blerjen e goma, që është eGjeta.com.

Gomat janë mjaft special Sailun Altrezzo Elite, me një fjalë elitë e llojit të vet.

eGjeta.com është platformë ku mund të bleni llojllojshmëri të produkteve, si p.sh. goma, vajra, aksesorë dhe pjesë për veturën tuaj, laptop, kompjuterë, smartphone, kozmetikë, pajisje sportive, pajisje shtëpiake, si dhe shumë produkte tjera.

Vlen të ceket se çdo gjë për çfarë keni nevojë mund ta porosisni nga rehatia e shtëpisë tuaj, ndërkaq ofrohet edhe transporti falas!

Përndryshe, për të porositur produkte origjinale dhe me garancion, apo për çfarëdo pyetje tjetër, vizitoni eGjeta.com në:

Web: eGjeta.com
Facebook: Egjeta.com
Instagram: Egjeta_com

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Gjermania miraton Projektligjin që lejon ardhjen e 50 mijë punëtorëve në vit nga Ballkani, këto janë lehtësimet për t'u pajisur me vizë

Gjermania miraton Projektligjin që lejon ardhjen e 50 mijë punëtorëve në vit nga Ballkani, këto janë lehtësimet për t'u pajisur me vizë

Botë
Kosova ka thëngjill me bollëk, por importon nga jashtë

Kosova ka thëngjill me bollëk, por importon nga jashtë

Ekonomi
Punime për siguri në rrjet, KEDS tregon vendet ku do të ketë ndërprerje të rrymës të premten

Punime për siguri në rrjet, KEDS tregon vendet ku do të ketë ndërprerje të rrymës të premten

Ekonomi
WSJ: Ekonomia ruse drejt kolapsit, lufta dobësoi të ardhurat dhe frenoi investimet

WSJ: Ekonomia ruse drejt kolapsit, lufta dobësoi të ardhurat dhe frenoi investimet

Botë
Formalizmi i punësimit mbetet sfidë, kërkohet zbatimi i të drejtave për punëtorët në Kosovë

Formalizmi i punësimit mbetet sfidë, kërkohet zbatimi i të drejtave për punëtorët në Kosovë

Ekonomi
Shoku po ndryshon - Telegrafi po sjell përjetimin e ri mediatik

Shoku po ndryshon - Telegrafi po sjell përjetimin e ri mediatik

Diellza Xhemajli
Kalo në kategori