LAJMI I FUNDIT:

Edhe trajneri grek ndërpret stërvitjet te K.B. Trepça

Edhe trajneri grek ndërpret stërvitjet te K.B. Trepça

Gati një muaj pas ankesës së lojtarëve të Trepçës për mospagesë dhe bojkot, së fundi është shprehur edhe trajneri i ekipit, greku Dimitris Papadopoulos.

Reklama

Ky i fundit i ka bërë të ditur kohës ditore se askush nuk po kujdeset për ekipin dhe tashmë ka ndërprerë stërvitjet me skuadrën mitrovicase.

Ai ka kërkuar nga klubi që së paku t’i jepen pagat për muajt e deritashëm nëse jo krejt.

Pritet të shihet në vijim se çka do të ndodh me klubin mitrovicas, që tashmë ka siguruar Play-Off e Superligës, ka qenë gjysmëfinaliste dhe organizatore e Final Fourit të Kupës si dhe për herë të parë në histori ka marrë pjesë në një garë ndërkombëtare këtë stinor

Në trend Sport

Më shumë
Arsenalit iu desh të ndryshonte emrin e stadiumit në Ligën e Kampionëve, arsyja është shumë interesante

Arsenalit iu desh të ndryshonte emrin e stadiumit në Ligën e Kampionëve, arsyja është shumë interesante

Liga e Kampionëve
UEFA gjobit Shqipërinë me 44 mijë euro për ekseset në ndeshjen ndaj Polonisë, i jep edhe pesë paralajmërime

UEFA gjobit Shqipërinë me 44 mijë euro për ekseset në ndeshjen ndaj Polonisë, i jep edhe pesë paralajmërime

Kombëtarja e Shqipërisë
Barcelona mund të hasë në vështirësi në blerjen përfundimtare të kartonit të Joao Felix

Barcelona mund të hasë në vështirësi në blerjen përfundimtare të kartonit të Joao Felix

La Liga

"Çfarë po bën ai në ekipin tonë", tifozët shpërthejnë me komente pas një gabimi trashanik nga Barcelona

La Liga
Amir Rrahmani u detyrua ta lëshoj fushën i lënduar

Amir Rrahmani u detyrua ta lëshoj fushën i lënduar

Liga e Kampionëve
Shqetësime te Inter Miami, Messi dhe Alba u larguan nga fusha në pjesën e parë për shkak të lëndimeve

Shqetësime te Inter Miami, Messi dhe Alba u larguan nga fusha në pjesën e parë për shkak të lëndimeve

Ligat tjera
Kalo në kategori