LAJMI I FUNDIT:

Edhe pak ditë deri në përfundimin e ‘Magic of December’!

Edhe pak ditë deri në përfundimin e ‘Magic of December’!

Kanë mbetur edhe pak ditë deri në përfundimin e kampanjës atraktive ‘Magic of December’.
Këndi më magjik i festave të fundvitit do të jetë i vendosur deri me 31 dhjetor në katin e III-të në Albi Mall.

Deri në këtë datë ju mos hezitoni ta vizitonin këndin e realizuar nga brendet: Fluidi, Floil, Jaffa Champion, Jaffa Plus, Red Rain dhe RC Brand të cilët si gjithmonë kujdesën që festat e fundvitit t’i sjellin magjinë.

Mbi të gjitha mos harroni që në librin e dëshirave ju mund të shënoni dëshirën tuaj për fundvitit.
Babadimri do të shpallë 10 fituesit me 31 dhjetor.

‘Magic of Decembër’ këndi më magjik i fundvitit.

Për tu informuar se çka po vjen, ndiqni në Facebook:

Fluidi

Jaffa Plus

Vaji Floil

Magji e befasi për fundvit!

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Subvencione nga qeveria për pompat termike - zgjidhni ECOTEK për ngrohjen e shtëpisë tuaj

Subvencione nga qeveria për pompat termike - zgjidhni ECOTEK për ngrohjen e shtëpisë tuaj

ECO TEK
Instituti GAP përmes grafike paraqet komunat në Kosovë që kanë pagën më të lartë dhe me të ulët në sektorin privat

Instituti GAP përmes grafike paraqet komunat në Kosovë që kanë pagën më të lartë dhe me të ulët në sektorin privat

Ekonomi
Hapet Thirrja Publike për subvencionim të pajisjeve efiçiente për ngrohje, qytetarët mund të aplikojnë deri më 22 nëntor

Hapet Thirrja Publike për subvencionim të pajisjeve efiçiente për ngrohje, qytetarët mund të aplikojnë deri më 22 nëntor

Ekonomi
Ngjarja e vitit në American Retail Park në Pejë

Ngjarja e vitit në American Retail Park në Pejë

American Retail Park
Prishtina Mall përgatitet për hapjen e Zara, Bershka, Pull&Bear dhe Stradivarius

Prishtina Mall përgatitet për hapjen e Zara, Bershka, Pull&Bear dhe Stradivarius

Prishtina Mall
Në cilat vende Kosova eksporton më së shumti, e nga kush importojmë?

Në cilat vende Kosova eksporton më së shumti, e nga kush importojmë?

Ekonomi
Kalo në kategori