LAJMI I FUNDIT:

“Edhe asi, edhe ksi”, PSD ngjyros veturën e kryeparlamentarit Konjufca

“Edhe asi, edhe ksi”, PSD ngjyros veturën e kryeparlamentarit Konjufca

Partia Socialdemokrate ka realizuar sot një aksion simbolik, duke shkruar kështu në veturën e kryeparlamentarit Glauk Konjufca “edhe asi, edhe ksi”.

Reklama

Aksioni i PSD-së është realizuara para Kuvendit të Kosovës.

“Ky është Glauku i shpërfytyruar.

‘Edhe ksi edhe asi’: kjo është parrulla që kemi shkruar në njërin nga xhipat e Glauk Konjufcës.

Kështu lexohen qëndrimet e tij. Pasi ta dëgjosh deklarimin, përmbyse atë dhe kështu del e vërteta e tij. Ky është Glauku i shpërfytyruar”, shkruan aktivisti i PSD-së, Zgjim Hyseni. /Telegrafi/