LAJMI I FUNDIT:

E mitura në Ferizaj largohet nga shtëpia

E mitura në Ferizaj largohet nga shtëpia
Foto: Ilustrim

Një person ka raportuar se vajza e tij në mëngjes kishte dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

Reklama

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të martën rreth orës 08:00, në Ferizaj.

Siç thuhet në raport, në konsultim me prokurorin është iniciuar lënda e rastit e cila vazhdon të hetohet.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij e mitur në mëngjes kishte dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj. Në konsultim me prokurorin është iniciuar lënda e rastit e cila vazhdon të hetohet”, thuhet në raport. /Telegrafi/