LAJMI I FUNDIT:

e mitura

86 Artikuj

Bashkëjetesë nën moshën 16 vjeç, të dyshuarit shkojnë në Shqipëri por ndalen nga Policia

Bashkëjetesë nën moshën 16 vjeç, të dyshuarit shkojnë në Shqipëri por ndalen nga Policia

Kronika e Zezë
Del për të blerë bukë në Podujevë, e mitura përfundon e rrëmbyer

Del për të blerë bukë në Podujevë, e mitura përfundon e rrëmbyer

Kronika e Zezë
E mitura nga Ferizaj lind një fëmijë, kishte filluar bashkëjetesë pa u bërë 16 vjeçe

E mitura nga Ferizaj lind një fëmijë, kishte filluar bashkëjetesë pa u bërë 16 vjeçe

Kronika e Zezë
Prokuroria jep detajet për dhunimin seksual të dy të miturave në Gjakovë – kërkon paraburgim ndaj dy personave

Prokuroria jep detajet për dhunimin seksual të dy të miturave në Gjakovë – kërkon paraburgim ndaj dy personave

Drejtësi
Arrestohet një person në Gjilan, bashkëjetonte me të miturën 16 vjeç

Arrestohet një person në Gjilan, bashkëjetonte me të miturën 16 vjeç

Kronika e Zezë
Ngacmoi dhe bullizoi të miturën në Prishtinë, Prokuroria nis hetimet

Ngacmoi dhe bullizoi të miturën në Prishtinë, Prokuroria nis hetimet

Drejtësi
Dhunohet një e mitur në Prizren

Dhunohet një e mitur në Prizren

Kronika e Zezë
Si u lirua i akuzuari për sulm seksual ndaj nxënëses nga Podujeva (Dosja)

Si u lirua i akuzuari për sulm seksual ndaj nxënëses nga Podujeva (Dosja)

Sociale
Rrëfimi i babait: Personi që tentoi ta dhunonte vajzën time në shkollë u lirua nga paraburgimi

Rrëfimi i babait: Personi që tentoi ta dhunonte vajzën time në shkollë u lirua nga paraburgimi

Sociale
Rrëfimi tronditës i babait të vajzës 9-vjeçare, të ngacmuar seksualisht nga një 30 vjeçar

Rrëfimi tronditës i babait të vajzës 9-vjeçare, të ngacmuar seksualisht nga një 30 vjeçar

Sociale
Bashkëjetesa me 15 vjeçaren që u bë nënë, Policia interviston të dyshuarin

Bashkëjetesa me 15 vjeçaren që u bë nënë, Policia interviston të dyshuarin

Kosovë
E mitura nga Skenderaj largohet nga shtëpia për tu martuar me të një person, policia interviston të dyshuarin

E mitura nga Skenderaj largohet nga shtëpia për tu martuar me të një person, policia interviston të dyshuarin

Kronika e Zezë
Çka deklaroi në Polici i dyshuari për dhunimin e 14-vjeçares në Junik, tregon avokati

Çka deklaroi në Polici i dyshuari për dhunimin e 14-vjeçares në Junik, tregon avokati

Drejtësi
Rrëfimi i gruas që u martua e re – nga lindja e djalit, tentimi për vetëvrasje e deri te ndarja nga burri

Rrëfimi i gruas që u martua e re – nga lindja e djalit, tentimi për vetëvrasje e deri te ndarja nga burri

Kosovë
E mitura nga Fushë Kosova mbetet shtatzënë, dërgohet në spital

E mitura nga Fushë Kosova mbetet shtatzënë, dërgohet në spital

Kronika e Zezë
Bëhet nënë një vajzë e mitur në spitalin e Pejës

Bëhet nënë një vajzë e mitur në spitalin e Pejës

Kronika e Zezë
E mitura nga Klina telefonon babain dhe i tregon se është martuar

E mitura nga Klina telefonon babain dhe i tregon se është martuar

Kronika e Zezë
Një 14-vjeçare në Podujevë thotë se u sulmua seksualisht

Një 14-vjeçare në Podujevë thotë se u sulmua seksualisht

Kronika e Zezë
Dhunohet një vajzë e mitur në Prishtinë, i dyshuari dërgohet në mbajtje

Dhunohet një vajzë e mitur në Prishtinë, i dyshuari dërgohet në mbajtje

Kronika e Zezë
E mitura e zhdukur në Viti dyshohet se u dhunua, arrestohet i dyshuari 

E mitura e zhdukur në Viti dyshohet se u dhunua, arrestohet i dyshuari 

Kronika e Zezë
E mitura nga Gjakova mbet shtatzënë, policia arreston personin me të cilin po bashkëjetonte

E mitura nga Gjakova mbet shtatzënë, policia arreston personin me të cilin po bashkëjetonte

Kronika e Zezë
Në Mitrovicë arrestohet një person – kreu marrëdhënie seksuale me një 16-vjeçare

Në Mitrovicë arrestohet një person – kreu marrëdhënie seksuale me një 16-vjeçare

Kronika e Zezë
Bashkëjetesë jashtëmartesore me vajzë të mitur, arrestohet një person

Bashkëjetesë jashtëmartesore me vajzë të mitur, arrestohet një person

Kronika e Zezë
E mitura nga Vushtrria dërgohet në repartin e gjinekologjisë në QKUK, policia interviston një person

E mitura nga Vushtrria dërgohet në repartin e gjinekologjisë në QKUK, policia interviston një person

Kronika e Zezë