LAJMI I FUNDIT:

E mitura largohet nga shtëpia në Gjakovë, ikën me një person tjetër

E mitura largohet nga shtëpia në Gjakovë, ikën me një person tjetër
Foto: Ilustrim

Një person ka informuar se vajza e tij (e mitur) është larguar nga shtëpia dhe dyshon se është larguar me një person tjetër.

Reklama

Në raportin e policisë thuhet se ngjarja ka ndodhur të martën rreth orës 19:00 në fshatin Rogovë, në Gjakovë.

Siç thuhet në raport, njësia përkatëse është duke hetuar rastin.

“Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se vajza e tij viktima femër kosovare (e mitur) është larguar nga shtëpia dhe dyshon se është larguar me një të dyshuar kosovar. Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin”, thuhet në raport. /Telegrafi/