Një vajzë ka pranuar se i dashuri e kishte braktisur pasi ishte i bindur se nuk ishte mjaftueshëm e bukur – tani ajo po qesh me të pasi është bërë modele e suksesshme.

Përdoruesja e TikTokut e njohur me nofkën @kim.decker, tregoi sesi tani po punon si modele dhe duket krejt ndryshe, transmeton Telegrafi.

Në videon e publikuar që ka marrë mbi 100 mijë shikime, ajo tregon fotografitë para dhe pas.

Ajo ka shkruar: “Unë: pra, dëshiron të ndahesh sepse nuk jam mjaftueshëm tërheqëse. Ai: Nuk je mjaftueshëm e bukur”.

Kim tregoi fotografitë duke i realizuar në moshën 20-vjeçare, dhe duhet pranuar se duket mjaft tërheqëse. /Telegrafi/

@kim.decker okeyyyy let’s go 🥊 #foryou #glowup #fyp #viralvideo ♬ Originalton – Deniz
Reklama