0Shares

Policia e Kosovës bëri të ditur se pas hetimeve të zhvilluara nga policia dhe të udhëhequra nga Prokuroria Themelorë në Prishtinë, janë identifikuar dhe arrestuar dy të dyshuar, një mashkull dhe një femër, nën dyshimin e bazuar se kanë kryer veprën penale  mundësim në prostitucion.

Rasti ka ndodhur Drenas më 13 mars 2018, në ora 12:00.

Pas intervistonit me urdhër të prokurorit kujdestar të dyshuarit lirohen në procedurë të rregullt. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)