LAJMI I FUNDIT:

Dy javë pasi u punësua, arrestohet mësuesja në SHBA – kreu marrëdhënie intime me nxënësin

Dy javë pasi u punësua, arrestohet mësuesja në SHBA – kreu marrëdhënie intime me nxënësin

I mjaftuan vetëm dy javë nga fillimi i vendit të ri të punës, që një mësuese në SHBA të shkarkohet dhe të arrestohet.

Reklama

22-vjeçarja që punësua si mësuese në një shkollë në Oklahoma, u arrestua pasi u zbulua se kishte kryer marrëdhënie intime me një nxënës, vetëm dy javë pasi filloi punën, transmeton Telegrafi.

Ashley Waffle, ishte pranuar në punë në shkollën Granite Public Schools, me kontratë të përkohshme. Në fakt ajo filloi punën më 10 tetor, kurse me 25 tetor u kap duke shkëmbyer mesazhe me një 16-vjeçar.

Mediat lokale raportojnë se zyrtarët e shkollës kishin lajmëruar policinë, se po qarkullojnë thashethemet se mësuesja e re mund të jetë në lidhje me një nxënës nga qyteti që ka më pak se 2 mijë banorë.

Sipas dokumenteve të gjykatës, Waffle para 9 nëntorit kishte kryer dy herë marrëdhënie intime me adoleshentin në apartamentin e saj.

Të nesërmen ishte shkarkuar dhe tani po ballafaqohet me organet e drejtësisë, ku mbi rëndojnë dy pika të aktakuzës, për përdhunim dhe mund të dënohet me burgim deri në 15 vite. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Kubanezët luftojnë në anën e rusëve në Ukrainë, u është premtuar shtetësia dhe 5 dollarë në dorë dhe pagë mujore prej 2.545

Kubanezët luftojnë në anën e rusëve në Ukrainë, u është premtuar shtetësia dhe 5 dollarë në dorë dhe pagë mujore prej 2.545

Evropa
Rusia kreu sulmin më të madh me dron në Kiev që nga fillimi i agresionit, ukrainasit pretendojnë se kanë rrëzuar 52 nga 54 fluturaket pa pilot

Rusia kreu sulmin më të madh me dron në Kiev që nga fillimi i agresionit, ukrainasit pretendojnë se kanë rrëzuar 52 nga 54 fluturaket pa pilot

Evropa
Analistja amerikane: Vuçiq në hapat e Putinit, po e mashtron Perëndimin

Analistja amerikane: Vuçiq në hapat e Putinit, po e mashtron Perëndimin

Serbia
A do të furnizohet Ukraina me raketat gjermane Taurus, që kanë një rreze veprimi prej 500 kilometra dhe mund të shkatërrojnë bunkerë nëntokësorë?

A do të furnizohet Ukraina me raketat gjermane Taurus, që kanë një rreze veprimi prej 500 kilometra dhe mund të shkatërrojnë bunkerë nëntokësorë?

Evropa
Votimi pritet të jetë më i shpejtë në balotazh në Turqi

Votimi pritet të jetë më i shpejtë në balotazh në Turqi

Turqia
Momenti kur ushtari rus i dorëzohet forcave të Ukrainës

Momenti kur ushtari rus i dorëzohet forcave të Ukrainës

Evropa
Kalo në kategori