0Shares

Është publikuar episodi i ri nga seriali komik “Schengen Visa”.

Edhe pse për momentin nuk transmetohet në ndonjë televizioni (gjë që pritet të ndodhë së shpejti), ky serial ka krijuar shikueshmëri enorme në rrjetet sociale dhe në YouTube.

Pilot episodi i ri vjen në më pak se dy minuta dhe përshkruan pritjen e gjatë e të mundimshme në ambasada.

Skena është rikrijuar në formë komike.

Schengen Visa është prej serialeve më të shikuara të momentit dhe pas sensacionit nër rjetet sociale pritet të transmetohet edhe në televizionet tona. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)