Dua Lipa vazhdon të jetë e përfolur në faqet rozë pas lidhjes së saj me modelin Anwar Hadid, me të cilin po kalon gjithnjë e më shumë kohë bashkë.

Në ndërkohë, ajo qëndron aktive në profilin e saj në Instagram, ku numëron mbi 34.2 milionë ndjekës.

Publikimi i imazheve nga përditshmëria dhe karriera e saj artistike, pritet me shumë kërshëri nga fansat e saj të shumtë.

Të gjitha lajmet nga Dua Lipa Të gjitha lajmet nga Dua Lipa

Ndërsa gjatë të dielës, këngëtarja shqiptare e ka publikuar një fotografi që ka joshur vëmendjen e ndjekësve të saj.

Bukuroshja ka bërë një ‘selfie’ e veshur me një bluzë të gjatë, porse i ka zbuluar brekët nën të. Brenda 20 minutash, fotografia ka marrë mbi gjysmë milioni pëlqime. /Telegrafi/