LAJMI I FUNDIT:

Dr. Neshad Asllani i ftuar në Samitin Online të Shëndetit Digjital

Dr. Neshad Asllani i ftuar në Samitin Online të Shëndetit Digjital

Themeluesi dhe shefi ekzekutiv i Health Center of Excellence, Dr. Neshad Asllani, do të jetë i ftuar në cilësinë e folësit në Samitin Online të Shëndetit Digjital që do të mbahet nga data 25 maj deri 30 maj.

Reklama

Lajmin e ka bërë të ditur vet Asllani në Facebook, duke thënë se, ekspertët digjital do të ndajnë përvojën për një transformim të suksesshëm të kujdesit shëndetësor.

“Jam i nderuar me ftesën për të qenë folës në mesin e 40 ekspertëve global, udhëheqës të shëndetit digjital nga 4 kontinente (Australi, Azi, Evropë dhe Amerikën e Veriut) dhe 25 vende! Ekspertët digjital do të ndajnë përvojën, strategjitë dhe taktikat, si dhe shembuj dhe udhëzime për një transformim të suksesshëm të kujdesit shëndetësor!”, ka shkruar Asllani.

Asllani në këtë samit do të fletë për sfidat aktuale të digjitalizimit në industrinë e shëndetësisë. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
“The Guardian”: Britanikët të shqetësuar për ndëshkimet e SHBA-së dhe BE-së ndaj Kosovës

“The Guardian”: Britanikët të shqetësuar për ndëshkimet e SHBA-së dhe BE-së ndaj Kosovës

Lajme
U bë thirrje për protestë në Mitrovicën jugore, policia apelon: Mos bini pre e profileve të dyshimta

U bë thirrje për protestë në Mitrovicën jugore, policia apelon: Mos bini pre e profileve të dyshimta

Lajme
Komandanti i KFOR-it: Në Zveçan kishte njerëz profesionist të cilët me qëllim e kanë nxitur turmën e banorëve serbë

Komandanti i KFOR-it: Në Zveçan kishte njerëz profesionist të cilët me qëllim e kanë nxitur turmën e banorëve serbë

Lajme
Vazhdojnë protestat në veri - serbët kërkojnë largimin e policisë dhe kryetarëve të rinj

Vazhdojnë protestat në veri - serbët kërkojnë largimin e policisë dhe kryetarëve të rinj

Lajme
Kurti tregon bisedën me Erdoganin: I shpreha shqetësimin për dhunën e milicisë serbe kundër Policisë, KFOR-it dhe mediave

Kurti tregon bisedën me Erdoganin: I shpreha shqetësimin për dhunën e milicisë serbe kundër Policisë, KFOR-it dhe mediave

Lajme
Pamje që tregojnë dhunën e grupeve kriminale serbe ndaj ushtarëve të KFOR-it

Pamje që tregojnë dhunën e grupeve kriminale serbe ndaj ushtarëve të KFOR-it

Lajme
Kalo në kategori