LAJMI I FUNDIT:

Dollapët përplot çokolata apo suita sikur e Hirushes: Hotelet me dhomat më të mira për fëmijë (Foto)

Dollapët përplot çokolata apo suita sikur e Hirushes: Hotelet me dhomat më të mira për fëmijë (Foto)

Zëvendësimi i mini-barit me dollapin përplot çokolata dhe sheqerka, kjo është gjëja e parë që tregon se kemi të bëjmë me një dhomë vetëm për fëmijë.

Reklama

Në disa hotele familjare, janë bërë punime të mahnitshme që më të vegjlit, jo se do të ndihen sikur janë në një hapësirë të huaj, por të kërkojnë të jetojnë aty për shumë më gjatë, transmeton Telegrafi.

Ato që duan të ndihen si princesha, duhet të kërkojnë suitën e Hirushes, në Walt Disney World të Floridës. Në anën tjetër, ata që duan të ndjehen si ninxha, të kërkojnë dhomën Ninjago në hotelin që ndodhet në Windsor.

Shangri-La Hotel në Singapor, ofron dhomën me shtratin dykatësh të kamufluar si kështjellë, teksa në The Loews të Orlandos, dadoja mund të qëndrojë rehat në divanin gjigant, teksa fëmijët flenë në shtretërit me figura nga filmi i animuar Despicable Me.

Më poshtë mund t’i shikoni, disa prej dhomave më të mira që ofrojnë hotelet, vetëm për akomodimin e fëmijëve. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Fun
‘Trekëndëshi Misterioz’ i Alaskës ku thuhet se u zhdukën shumë njerëz dhe

‘Trekëndëshi Misterioz’ i Alaskës ku thuhet se u zhdukën shumë njerëz dhe "Këmbëmadhi” endet i lirë

Interesante
Spanjollja pa që veshi i rridhte gjak, shkoi menjëherë te mjeku: U tmerrua kur pa se çfarë nxori doktori

Spanjollja pa që veshi i rridhte gjak, shkoi menjëherë te mjeku: U tmerrua kur pa se çfarë nxori doktori

Fun
Seksi rekordet e botës! (Video, +18)

Seksi rekordet e botës! (Video, +18)

Fun
Indiani e pi një Capri Sun në vetëm 8.02 sekonda – e rikthen rekordin botëror

Indiani e pi një Capri Sun në vetëm 8.02 sekonda – e rikthen rekordin botëror

Interesante
Kur një grua zbuloi se vajza e saj do të lindte trenjakë, reagimi pushtoi internetin

Kur një grua zbuloi se vajza e saj do të lindte trenjakë, reagimi pushtoi internetin

Fun
Kalo në kategori