LAJMI I FUNDIT:

Doktori i VIP-ve sjell super ofertën për Shën Valentin

Doktori i VIP-ve sjell super ofertën për Shën Valentin

Në muajin kur dashuria fillon të ndihet në ajër, Dent Fix ka vendosur t’ju japë një arsye më shumë për të buzëqeshur. Për të festuar Shën Valentin, Dr. Fehim Haliti, dentisti i preferuar i VIP-ave, ju sjell një ofertë që s’do të dëshironit të e humbni. 

Imagjinoni ju dhe partneri juaj duke festuar ditën e dashurisë me dhëmbë që shkëlqejnë gati aq shumë sa ndjenjat tuaja për njëri-tjetrin. Paguani një zbardhje dhëmbësh në Dent Fix, dhe partneri juaj zbardh dhëmbët pa pagesë. Është një mënyrë ideale për të treguar sa shumë kujdeseni për njëri-tjetrin. 

Dhe për ata që kërkojnë një ndryshim më të madh, Dent Fix ka diçka të veçantë: një zbritje prej 30% në të gjitha veneers. Kjo është një mundësi e shkëlqyer për të përmirësuar fuqishëm pamjen e buzëqeshjes tuaj dhe për të ndjerë veten si të famshëm. 

Këto super ofertat janë të disponueshme vetëm për dy ditë, më 14 dhe 15 shkurt, prandaj mos e humbisni mundësinë të rezervoni vendin tuaj. Dr. Fehim Haliti dhe ekipi i Dent Fix janë të gatshëm të ju mirëpresin dhe t’ju ndihmojnë të arrini buzëqeshjen që keni ëndërruar. 

Shën Valentin është më i ëmbël me buzëqeshje të ndritshme – bëjini një dhuratë vetes dhe partnerit tuaj që tani!