LAJMI I FUNDIT:

Djaloshi libian që shoqërohet me një ujk, bashkë me të cilin edhe kujdesen për kopenë (Video)

Djaloshi libian që shoqërohet me një ujk, bashkë me të cilin edhe kujdesen për kopenë (Video)

Hamza është një djalë nga Libia i cili solli një ujk të vogël në shtëpi dhe vendosi ta zbuste, rriste dhe stërviste atë.

Reklama

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, babai i tij nuk ishte i kënaqur me këtë ide, por përfundimisht e pranoi si një anëtar të ri të familjes.

“Djali im solli një ujk të vogël një ditë dhe këmbënguli që ta mbante atë. Fillimisht nuk jam pajtuar me këtë, por duke parë sa fëmijë dëshironte ta mbante atë, u desh të lëshoja pe”, ka thënë babai i Hamza.

Ujku, i gjendur pranë Hamzës për një kohë tanimë është bërë një kafshë e cila ndjek çdo hap të djalit.

Njerëzit janë të hipnotizuar me këtë fenomen dhe shpesh vijnë për të xhiruar atë dhe për të shpërndarë pamjet në internet.

Megjithatë, ai thotë se edhe më tej nuk është shumë i sigurt për një vendim të tillë.

“Ju nuk mund të ndiheni plotësisht të sigurt kur jetoni me një ujk, kështu që unë jam i frikësuar dhe ndihem i parehatshëm”, shtoi babai i djalit.

Djemtë e tij, megjithatë pretendojnë se ujku i mbron ata nga njerëzit e këqij dhe mbron kopenë e tyre. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Votuesja turke shkon në qendër e votimit e shoqëruar nga qengji

Votuesja turke shkon në qendër e votimit e shoqëruar nga qengji

Fun
Gjuetari i përbindëshit të Loch Ness thotë se

Gjuetari i përbindëshit të Loch Ness thotë se "diçka e pazakontë po ndodh" në liqenin mistik

Interesante
Vitaly bie në kurth, shoku bën seks me nënën e tij (Video+18)

Vitaly bie në kurth, shoku bën seks me nënën e tij (Video+18)

Fun
Burri nga Kentaki mbeti pa benzinë – por nga kjo fitoi çmimin e lotarisë prej 1 milion dollarëve

Burri nga Kentaki mbeti pa benzinë – por nga kjo fitoi çmimin e lotarisë prej 1 milion dollarëve

Interesante
Rastet kur njerëzit mendonin se ishin yjet kryesore të imazheve të tyre

Rastet kur njerëzit mendonin se ishin yjet kryesore të imazheve të tyre

Interesante
Amerikani ia kthen librin e huazuar bibliotekës 96 vjet pas datës së caktuar: Asnjëherë nuk është vonë

Amerikani ia kthen librin e huazuar bibliotekës 96 vjet pas datës së caktuar: Asnjëherë nuk është vonë

Interesante
Kalo në kategori