Djali donte ta përqafonte macen, reagimi i saj bëri të qeshin miliona.

Një djalë e adhuron macen e tij dhe dëshiron ta përkëdhelë atë gjatë gjithë kohës.

Por ajo nuk duket e emocionuar për këtë.

Në videon prej 11 sekondash, djali ulet në divan dhe përqafon kafshën e tij, dhe shprehja e saj në fytyrën e saj tregon qartë se çfarë mendon ajo për këtë.

“Kjo është një thirrje e heshtur për ndihmë”, thuhet në përshkrimin e regjistrimit, i cili është parë 21 milionë herë dhe ka 4.7 milionë pëlqime.

@brinmach It’s the silent cry for help for me #catsoftiktok #cattok #cats #cat #cat ♬ original sound – Stewbert wuz here