LAJMI I FUNDIT:

Disa lagje dhe komuna përreth Shkupit do të mbeten nesër pa rrymë elektrike

Disa lagje dhe komuna përreth Shkupit do të mbeten nesër pa rrymë elektrike

Për shkak të ndërhyrjeve teknike në rrjetin energjik elektrik, një pjesë e madhe e disa komunave përreth Shkupit do të mbeten pa rrymë elektrike, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Reklama

Pa rrymë do të mbeten shfrytëzuesit nga lagjet dhe komunat Qendër, Çuçek Sandevë, Gjorçe Petrov, Sopishtë, Saraj, Shuto Orizare dhe Kisella Voda.

Në komunën Qendër, ndërprerje periodike të rrymës do të ketë nga ora 8 e 30 e der në ora 16, ndërkaq nga ora 9 e 30 e deri në ora 15, ndërprerje të rrymës do të ketë në një pjesë të Çuçek Sandevës.

Në Gjorçe Petrov, rryma do të ndërpritet nga ora 8 e 30 e deri në ora 15, në disa lagje. Në Soposhtë, rryma do të ndërpritet nga ora 9 e deri në ora 11 e 30, pastaj nga ora 10 e 30 e deri në ora 14, rryma do të ndërpritet në disa pjesë të Sarajit.

Në Shuto Orizare, rryma do të ndërpritet në disa lagje, nga ora 9 e deri në ora 15, ndërkaq në Kisella Vodë, rryma do të ndërpritet gjithashtu nga ora 9 e deri në ora 15./Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Të maskuar e të armatosur - Kurti publikon fotografitë e grupit kriminal që sulmuan policinë në veri

Të maskuar e të armatosur - Kurti publikon fotografitë e grupit kriminal që sulmuan policinë në veri

Lajme
Vrasja e policit dhe plagosja në veri, kryeministri dhe zv.drejtori i policisë mbajn konferencë

Vrasja e policit dhe plagosja në veri, kryeministri dhe zv.drejtori i policisë mbajn konferencë

Lajme
Kurti: Ditë e rëndë për vendin tonë, janë 30 persona të armatosur që po vazhdojnë sulmet ndaj Policisë së Kosovës

Kurti: Ditë e rëndë për vendin tonë, janë 30 persona të armatosur që po vazhdojnë sulmet ndaj Policisë së Kosovës

Lajme
Lajmi për vrasjen e policit në Banjskë dhe plagosjes së një tjetri, zë vend në ballinat e mediave botërore

Lajmi për vrasjen e policit në Banjskë dhe plagosjes së një tjetri, zë vend në ballinat e mediave botërore

Lajme
Reagon familja e policit të vrarë në veri: Të vdesësh për atdhe është sikur të rilindësh përsëri

Reagon familja e policit të vrarë në veri: Të vdesësh për atdhe është sikur të rilindësh përsëri

Lajme
Pacolli publikon fotografinë e policit të vrarë në veri

Pacolli publikon fotografinë e policit të vrarë në veri

Lajme
Kalo në kategori