Një grua duke dashur të promovoj ushqimin aziatik kishte dalë në një treg me një tenxhere gjigante të mbushur me pasta, të cilën e sillte rreth kokës derisa vallëzonte – duke mos e derdhur as edhe një pikë nga ushqimi në tokë.

Reklama

Pamjet e këtij momentin janë bërë virale, ku shihet kjo kuzhiniere duke kërcyer nën tingujt e këngës “Gangam Style”, transmeton Telegrafi.

Është interesant se si kjo grua kishte tërhequr vëmendjen e turmës, që ishin mbledhur rreth saj për të ndjekur nga afër lëvizjet e saj dhe aftësitë e jashtëzakonshme për të përgatitur ushqimin duke vallëzuar.

Ajo madje në një moment tenxheren e sill rreth kokës sikur të mos kishte pasur asgjë në të, e ky veprim i saj është duartrokitur nga shumë që e kanë cilësuar si artiste të vërtetë. /Telegrafi/

Reklama
Reklama