LAJMI I FUNDIT:

Dhurata, zbritje dhe oferta nga Lutian Home për festat e fundvitit

Dhurata, zbritje dhe oferta nga Lutian Home për festat e fundvitit

LUTIAN Home e specializuar në sektorin e interierit duke përfshirë prej pjesës së pllakave deri tek sanitaria. E vecantë e kompanisë LUTIAN Home është se mund të bëjmë të gjitha produktet në mënyrë të personalizuar sipas kërkesave të klientit në nje kohë rekord. Prej përshtatjes se dimensioneve sipas projektit të klientit e deri te ndrrimi i ngjyrave të produktit që të iu përshtatet shijeve te klientit dhe të kombinohen me arkitekturën e projektit në përgjithësi.

Lutian Home po e përmbylle vitin 2022 duke i’u ofruar dhurata, zbritje dhe shumë oferta klienteve me rastin e festave te fundvitit. Të gjitha produktet në LUTIAN, pllakat, dollapa për banjo, dushkabina dhe produkte tjera hidrosanitare mund t’i gjeni me zbritje dhe jo vetem! Pervec zbritjes ju mund te paguani dhe me këste por pa bankë dhe interes, duke realizuar marreveshje direkt me Lutian Home.

Zbukuroni çdo ambienti të shtëpisë apo apartamentit nga koleksionet më të reja të Lutian Home, sepse bashkë me magjinë e festave po vijnë edhe zbritjet që i keni pritur për një kohë të gjatë.

Për më shumë informacione kontaktoni në:

Facebook: Lutian Home

Instagram: lutianhome

Nr.tel: 046 123 900

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Qytetari tregon tavolinën e ushqimit të mbushur me produkte cilësore vendore

Qytetari tregon tavolinën e ushqimit të mbushur me produkte cilësore vendore

Ekonomi
A ju besohet se këto fotografi janë realizuar në Kosovë? Mahnituni nga dizajni i jashtëm dhe i brendshëm i Renault Austral

A ju besohet se këto fotografi janë realizuar në Kosovë? Mahnituni nga dizajni i jashtëm dhe i brendshëm i Renault Austral

Auto Mita
Dyshohet se domatet e importuara nga Shqipëria përmbajnë sasi të hormoneve, AUV në pritje të rezultateve laboratorike

Dyshohet se domatet e importuara nga Shqipëria përmbajnë sasi të hormoneve, AUV në pritje të rezultateve laboratorike

Jehona Hulaj
Bursa për studentë nga Kosova nga CITY College, Kampusi i Evropës i Universitetit të York-ut

Bursa për studentë nga Kosova nga CITY College, Kampusi i Evropës i Universitetit të York-ut

CITY College
Qeveria miraton Projektligjin për Fondin Sovran, Kurti: Do të jetë bërthama e sovranitetit tonë ekonomik

Qeveria miraton Projektligjin për Fondin Sovran, Kurti: Do të jetë bërthama e sovranitetit tonë ekonomik

Ekonomi
Art House organizon konferencën e parë për digjitizimin dhe digjitalizimin e dokumenteve

Art House organizon konferencën e parë për digjitizimin dhe digjitalizimin e dokumenteve

Art House
Kalo në kategori