LAJMI I FUNDIT:

Dhelpra dinake ia vodhi kuletën, derisa ushqehej prej dorës së tij (Video)

Dhelpra dinake ia vodhi kuletën, derisa ushqehej prej dorës së tij (Video)

Kalimtari i paemëruar, ndaloi në një rrugë të Britanisë së Madhe, për t’i dhënë ushqim një dhelpre.

Kjo kafshë e njohur për dinakëri, shfrytëzoi rastin dhe ia vodhi kuletën që e kishte lënë në tokë, derisa provonte ta ushqente, transmeton Telegrafi.

“Të gjitha historitë e tregojnë si dinake, çfarë prisje tjetër”, si dhe “sikur të jetë trajnuar për të vjedhur, nga ndonjë bandë famëkeqe”, ishin dy prej komenteve të shumta.

Mësohet se ai e ka gjetur të nesërmen kuletën, të rrjepur por që nuk mungonte asgjë. /Telegrafi/


Në trend Fun

Më shumë
Shikoni reagimin e burrit kur zbuloi se do të 'bëhej' baba për herë të shtatë

Shikoni reagimin e burrit kur zbuloi se do të 'bëhej' baba për herë të shtatë

Fun
Fermeri britanik që e shndërroi kombajnën në një “vilë luksoze”, nata në të kushton 120 funte

Fermeri britanik që e shndërroi kombajnën në një “vilë luksoze”, nata në të kushton 120 funte

Interesante
Një grua thotë se “u sulmua” nga pulëbardhat ndërsa ishte duke ngrënë drekë në plazh – bie në sy njëri prej komenteve

Një grua thotë se “u sulmua” nga pulëbardhat ndërsa ishte duke ngrënë drekë në plazh – bie në sy njëri prej komenteve

Interesante
Bateria i ngec në uretra, australiani humb organin gjenital

Bateria i ngec në uretra, australiani humb organin gjenital

Interesante
Një satelit me peshë dy ton do të bie sot në Tokë, mund të shihet duke fluturuar në rajon

Një satelit me peshë dy ton do të bie sot në Tokë, mund të shihet duke fluturuar në rajon

Interesante
Guiness

Guiness "ia merr" titullin, qenit më të vjetër ndonjëherë

Interesante
Kalo në kategori