LAJMI I FUNDIT:

Devolli Group merr pjesë në ekspozitën më të madhe ndërkombëtare të ushqimit dhe pijes, Anuga 2023

Devolli Group merr pjesë në ekspozitën më të madhe ndërkombëtare të ushqimit dhe pijes, Anuga 2023

 Devolli Group, kompania lidere në prodhimin e pijeve dhe produkteve ushqimore, është duke marrë pjesë në ekspozitën më të madhe ndërkombëtare të ushqimit dhe pijes, Anuga. Ky event, i organizuar në qytetin e Koln-it, Gjermani, do të mbahet nga data 7 deri më 11 tetor të këtij viti

Devolli Group gjatë kësaj ekspozite po promovon prodhimet e tyre që janë të njohura për cilësinë e tyre të lartë duke filluar nga Birra Peja, pija energjike GO+, lëngjet e preferuara nga të gjithë Tango dhe Sola, si dhe kremin e gatimit Holla.

Ekspozita Anuga është e njohur për energjinë dhe dinamizmin e saj. Kjo ekspozitë ofron një platformë të jashtëzakonshme për bizneset që të forcohen dhe të zhvillojnë rrjetet e tyre. Ky panair është jo vetëm një mundësi për të shkëmbyer ide dhe përvoja, por gjithashtu një mundësi për të zhvilluar partneritete të reja dhe kontakt me tregtarët e tjerë.

Tema kryesore e këtij viti, “Rritja e Qëndrueshme”, do të eksplorojë sfidat dhe mundësitë e zhvillimit ekonomik dhe qëndrueshmërisë në fushën e ushqyerit. Do të shqyrtohen çështje si harmonizimi i prioritetet konkurruese dhe të qëndrueshmërisë, përdorimi i teknologjisë për të rritur efikasitetin dhe shëndetin e sistemeve ushqimore, si dhe zgjidhje inovative për të përmirësuar sigurinë dhe qëndrueshmërinë.

Stenda e Devolli Group në këtë ekspozitë gjendet në sallën 8.1, kabina C-098, duke ofruar një ambient tërheqës dhe inovativ në të cilin vizitorët dhe tregtarët do të mund të njohin dhe provojnë produktet e tyre të freskëta dhe të shijshme.

Devolli Group është i përkushtuar të sjellë ndryshime pozitive në industri dhe të kontribuojë në krijimin e një sistemi ushqimor të qëndrueshëm. Pjesëmarrja në Anuga është një hap i rëndësishëm drejt këtij qëllimi.

Në trend Ekonomi

Më shumë
Hapja më e re e pikës së grumbullimit të pemëve dhe perimeve - Fresco Group

Hapja më e re e pikës së grumbullimit të pemëve dhe perimeve - Fresco Group

frescoexclusive
Golden Eagle fillon eksportin në Ukrainë

Golden Eagle fillon eksportin në Ukrainë

Golden Eagle Energy Drink
BKT Kosova nderohet me çmimin Banka më e mirë Digjitale në Kosovë nga Euromoney

BKT Kosova nderohet me çmimin Banka më e mirë Digjitale në Kosovë nga Euromoney

BKT
A dëshironi të dini ku ka vende të lira të punës?

A dëshironi të dini ku ka vende të lira të punës?

Telegrafi Jobs
10 librat e propozuar nga shtëpia botuese “Dukagjini” për këtë verë

10 librat e propozuar nga shtëpia botuese “Dukagjini” për këtë verë

Dukagjini Bookstore
AUV shton masat e kontrollit për produktet e shpezëve nga Brazili, shkak sëmundja

AUV shton masat e kontrollit për produktet e shpezëve nga Brazili, shkak sëmundja "Newcastle"

Ekonomi
Kalo në kategori