LAJMI I FUNDIT:

Dëshira e një gjysheje meksikane ishte një penis gjigant mbi varrin e saj – dhe ajo iu plotësua!

Dëshira e një gjysheje meksikane ishte një penis gjigant mbi varrin e saj – dhe ajo iu plotësua!

Para vdekjes së saj, 99-vjeçarja Catarina Orduña Pérez kishte një dëshirë të fundit: një statujë gjigante të një penisi mbi varrin e saj.

Reklama

Kështu, sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, familja e saj zbuloi monumentin e përfunduar – një penis mbi 1,5 metra të gjatë dhe jo vetëm kaq.

Ata kishin montuar në varrin e saj në një varrezë në Meksikë fundjavën e kaluar si “njohje e dashurisë dhe gëzimit të saj për jetën”.

“Ajo donte të thyente paradigmën e çdo gjëje meksikane, ku gjërat ndonjëherë fshihen për shkak të mungesës së mendjes së hapur”, ka thënë nipi i saj Álvaro Mota Limón për VICE World News.

“Ajo ishte gjithmonë shumë avangarde, shumë e përparuar për gjërat”.

View this post on Instagram

A post shared by VICE (@vice)

Stërgjyshja ishte rritur në varfëri dhe nuk ndoqi shkollën si fëmijë, por me punën e saj të palodhur dhe vendosmërinë u bë një anëtare me ndikim në qytetin e Misantla.

Politikanët shpesh e vizitonin dhe e takonin, duke ditur ndikimin që ajo kishte në zonë.

Mota Limón kujtoi se si gjyshja e tij “e pa jetën me shumë optimizëm dhe se problemet nuk duhet të na pushtojnë”.

Pasi ajo “ishte serioze në lidhje me kërkesën”, një ekip prej 12 personash, duke përfshirë një marangoz, një skulptor dhe një gdhendës, filluan për të ndërtuar statujën. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Fun
Spanjollja pa që veshi i rridhte gjak, shkoi menjëherë te mjeku: U tmerrua kur pa se çfarë nxori doktori

Spanjollja pa që veshi i rridhte gjak, shkoi menjëherë te mjeku: U tmerrua kur pa se çfarë nxori doktori

Fun
‘Trekëndëshi Misterioz’ i Alaskës ku thuhet se u zhdukën shumë njerëz dhe

‘Trekëndëshi Misterioz’ i Alaskës ku thuhet se u zhdukën shumë njerëz dhe "Këmbëmadhi” endet i lirë

Interesante
Si në “filma horror”, reja e madhe mbulon qytetin brazilian - errësira përfshin gjithçka

Si në “filma horror”, reja e madhe mbulon qytetin brazilian - errësira përfshin gjithçka

Interesante
Gruaja që përjeton deri 90 orgazma në orë (Video)

Gruaja që përjeton deri 90 orgazma në orë (Video)

Fun
Njoftimi

Njoftimi

Kalo në kategori