LAJMI I FUNDIT:

Deshi ta zëvendëson shtratin e vjetër me të riun, e hodhi nga dritarja – turku për pak sa nuk e mbyti fqinjën që i ra para këmbëve

Deshi ta zëvendëson shtratin e vjetër me të riun, e hodhi nga dritarja – turku për pak sa nuk e mbyti fqinjën që i ra para këmbëve

Një burrë ishte shumë “dembel” dhe përtonte për ta zbritur poshtë shkallëve shtratin e vjetër, dhe në një moment vendosi ta hedh nga dritarja e apartamentit.

Reklama

Mirëpo ky veprim për pak sa nuk i kushtoi me jetë një fqinjës së tij, e cila në ato momente po dilte nga dera hyrjes së ndërtesës kur para këmbëve të saj ra shtrati, transmeton Telegrafi.

Pronari i apartamentit i identifikuar si Mesut Duran, kishte blerë një shtrat të ri dhe dëshironte që të vjetrin ta largoj nga apartamenti, por përtonte ta zbriste shkallëve.

Në një moment i erdhi një ide e çuditshme në kokë – ta hedh nga dritarja shtratin i cili po të përfundonte mbi fqinjën ajo tani sigurisht se do të ishte e vdekur apo e lënduar rëndë.

Kamerat e sigurisë në Uskudar të Stambollit, kanë kapur momentin rrëqethës kur shtrati bie para derës së hyrje së ndërtesës dhe për pak sa nuk e godet një grua. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Një qen pati guximin të trembte një ari që endej në një shtëpi në Nju Jork - dhe e bëri këtë

Një qen pati guximin të trembte një ari që endej në një shtëpi në Nju Jork - dhe e bëri këtë

Interesante
As bombardimet ruse nuk i ndalin, çifti nga Kievi kurorëzojnë dashurinë e tyre në një strehimore

As bombardimet ruse nuk i ndalin, çifti nga Kievi kurorëzojnë dashurinë e tyre në një strehimore

Interesante
Disa raste kur njerëzit shijuan diçka të pazakontë

Disa raste kur njerëzit shijuan diçka të pazakontë

Interesante
Nuk mund të priste, shoferi i veturës godet qëllimshëm vazhdimisht me veturë autobusin e ndalur në Edinburg

Nuk mund të priste, shoferi i veturës godet qëllimshëm vazhdimisht me veturë autobusin e ndalur në Edinburg

Fun
Rastet kur njerëzit mendonin se ishin yjet kryesore të imazheve të tyre

Rastet kur njerëzit mendonin se ishin yjet kryesore të imazheve të tyre

Interesante
Aktivistët suedez për ndryshimet klimatike futen në mes të shfaqjes së vallëzimit, kameramani i godet ata me kran

Aktivistët suedez për ndryshimet klimatike futen në mes të shfaqjes së vallëzimit, kameramani i godet ata me kran

Fun
Kalo në kategori