LAJMI I FUNDIT:

Dentisti japë këshilla duke kënduar këngë të popullarizuara (Video)

Dentisti japë këshilla duke kënduar këngë të popullarizuara (Video)

Milad Shadroh nga Britania e Madhe, ka bërë shumë famë në internet, pasi ndryshon tekstin e këngëve të popullarizuara, për të dhënë këshilla për kujdesin për dhëmbë.

Këngët e dentistit janë shpërndarë shpesh, kryesisht nga prindërit të cilët duan që fëmijët e tyre të dëgjojnë se si duhet mbajtur higjiena, transmeton Telegrafi.


“Duhesh t’i lash dhëmbët dy herë në ditë dhe të vësh perin ndërmjet”, është refreni i këngës që mund ta dëgjoni më poshtë, e cila ka për bazë ‘Shape Of You’ nga Ed Sheeran.

Mjeku që është shumë i kërkuar nga pacientët, ka edhe shumë ndjekës në rrjetin social, për shkak të kreativitetit në këndim dhe postime të ndryshme. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Mrekulli në botën e bilardos: Lojtari anglez arriti një rezultat historik

Mrekulli në botën e bilardos: Lojtari anglez arriti një rezultat historik

Interesante
Abazoviq ngriti në këmbë të gjithë lokalin në Beograd, festoi fitoren e Partizanit

Abazoviq ngriti në këmbë të gjithë lokalin në Beograd, festoi fitoren e Partizanit

Fun
Shikoni se çfarë bën kjo mace derisa pronarja e saj është në gjumë, videoja mblodhi 17 milionë shikime

Shikoni se çfarë bën kjo mace derisa pronarja e saj është në gjumë, videoja mblodhi 17 milionë shikime

Virale
Ajo nuk ekziston, por hyri në listën prestigjioze të Forbes të grave më të fuqishme në botë

Ajo nuk ekziston, por hyri në listën prestigjioze të Forbes të grave më të fuqishme në botë

Interesante
Vajza nuk mund ta besonte kur pa se kush po e çante murin për të hyrë në dhomën e saj

Vajza nuk mund ta besonte kur pa se kush po e çante murin për të hyrë në dhomën e saj

Fun
Nuk e dinte se ishte në transmetim direkt, prezantuesja e BBC ngrit para kamerës gishtin e mesëm

Nuk e dinte se ishte në transmetim direkt, prezantuesja e BBC ngrit para kamerës gishtin e mesëm

Fun
Kalo në kategori