0Shares

Në Radiotelevizionin Dukagjini, po vazhdojnë debatet për zhvillimet politike në vend, pas formimit të institucioneve.

Në emisionin “Debat D-Plus”, të udhëhequr nga Ermal Panduri, sonte po debatohet në temën: “Misioni i Listës Serbe”.

Për të debatuar lidhur me këtë çështje në studion e “Debat D+” janë të ftuar panelistët: Imer Mushkolaj, Kushtrim Shermeti, Fatmir Sheholli dhe Yll Rugova. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)