LAJMI I FUNDIT:

Dashni n’çdo shtëpi nga Ciao Berto

Dashni n’çdo shtëpi nga Ciao Berto

Për të gjithë ata që janë në mëdyshje se a duhet të ndërrojnë mobiljet e tyre të reja dhe t’i japin shtëpisë së tyre pamje të re – Ciao Berto është përgjigja e duhur.

Ciao Berto do të gjeni një gamë të gjerë mobiljesh për çdo dhomë në shtëpinë tuaj. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për të ndërruar divanet në dhomën e ndejës apo edhe një shtrat të ri për dhomën e gjumit, në Ciao Berto do të gjeni gjithçka që i përshtatet stilit dhe buxhetit tuaj.

E këtë muaj Ciao Berto vjen me zbritje të shumta me ofertën “Dashni n’çdo shtëpi” nga 10 deri më 18 shkurt.

Nxitoni, përfitoni dhe festoni së bashku me ne ditën e të dashuruarve dhe festën e pavarësisë me zbritjet e shumta vetëm në Ciao Berto!

Për më shumë informacione kontaktoni në:

Facebook: Ciao Berto

Nr.tel: 045 196 196

E-mail: info@ciao-berto.com

Artikull i sponzorizuar