LAJMI I FUNDIT:

COVID-19 i ndau, momenti emocionues kur çifti që për 52 janë të martuar ribashkohen pas tre javëve

COVID-19 i ndau, momenti emocionues kur çifti që për 52 janë të martuar ribashkohen pas tre javëve

Ky është momenti emocionues kur një çift i moshuar ribashkohen në spital, pasi kishin qëndruar të ndarë për tre javë për shkak të COVID-19.

Reklama

John dhe Beatrice që janë të martuar prej 52 viteve, ishin detyruar të qëndrojnë larg njëri-tjetrit, pasi që Beatrice ishte infektuar me COVID-19 dhe ishte shtrirë në spital ku qëndroi për katër ditë, transmeton Telegrafi.

Por vetëm një ditë pasi u rikthye në shtëpi, bashkëshorti i saj John u dërguar në spital pasi nuk ndihej mirë – ku në fund u konstatua se edhe ai ishte infektuar me coronavirus.

Dyshja nuk arritën ta shohin njëri-tjetrin për tri javë, derisa u shëruan nga COVID-19, por në ditën e 6 nëntorit u ribashkuan në spitalin e Dundee të Skocisë.

Mbesa e tyre Danielle Mallaney filmoi momentin emocionues kur çifti takohen për herë të pas tre javëve. Videoja fillon kur Beatrice futet në dhomë, ku bashkëshorti i saj po qëndronte ulur duke lexuar një libri – plotësisht i painformuar për vizitën e saj.

Kur e sheh gruan, John nga gëzimi i drejtohet partneres “kur dreqin ke qenë”. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Fun
Indiani e pi një Capri Sun në vetëm 8.02 sekonda – e rikthen rekordin botëror

Indiani e pi një Capri Sun në vetëm 8.02 sekonda – e rikthen rekordin botëror

Interesante
Biden ia ngatërron emrin reperit të famshëm amerikan, i referohet si “djalosh”

Biden ia ngatërron emrin reperit të famshëm amerikan, i referohet si “djalosh”

Fun
Ata e nxorën tortën nga ngrirja pas tre ditësh dhe e testuan sa e fortë ishte - pamjet i publikuar në rrjetet sociale

Ata e nxorën tortën nga ngrirja pas tre ditësh dhe e testuan sa e fortë ishte - pamjet i publikuar në rrjetet sociale

Fun
Tufa e deleve futet në serën e kanabisit, “ia avullojnë” grekut 100 kilogramë nga kjo bimë

Tufa e deleve futet në serën e kanabisit, “ia avullojnë” grekut 100 kilogramë nga kjo bimë

Fun
Vajguri në Fushë Krujë që pretendohet se shëron kancerin! (Video)

Vajguri në Fushë Krujë që pretendohet se shëron kancerin! (Video)

Fun
Kalo në kategori