LAJMI I FUNDIT:

Çka po ndodh me zbritjet e çmimeve në Viva Fresh Store?!

Çka po ndodh me zbritjet e çmimeve në Viva Fresh Store?!

Edhe këtë vit, lideri i marketeve Viva Fresh Store, për Festat e Fundvitit, ka përgatitur dhe lansuar ofertat më të MIRA e më të LIRA, në krejt Kosovën!

Për të gjithë Ju që tashmë keni filluar përgatitjet për Festën e madhe të Vitit të Ri, mos e humbni këtë mundësi SEPSE, këto ditë, ju presin ZBRITJEMËDHA në gjithë gamën e gjerë të produkteve të domosdoshme për çdo FAMILJE, e për çdo SHTËPI!

Shikoni ofertat dhe zbritjet me TOP çmimet e gjigandit të vetëm të marketeve në Kosovë!

Gëzuar Vitin e Ri 2023!

Buzëqesh me Viva Fresh!

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Qytetari tregon tavolinën e ushqimit të mbushur me produkte cilësore vendore

Qytetari tregon tavolinën e ushqimit të mbushur me produkte cilësore vendore

Ekonomi
Dyshohet se domatet e importuara nga Shqipëria përmbajnë sasi të hormoneve, AUV në pritje të rezultateve laboratorike

Dyshohet se domatet e importuara nga Shqipëria përmbajnë sasi të hormoneve, AUV në pritje të rezultateve laboratorike

Jehona Hulaj
A ju besohet se këto fotografi janë realizuar në Kosovë? Mahnituni nga dizajni i jashtëm dhe i brendshëm i Renault Austral

A ju besohet se këto fotografi janë realizuar në Kosovë? Mahnituni nga dizajni i jashtëm dhe i brendshëm i Renault Austral

Auto Mita
Art House organizon konferencën e parë për digjitizimin dhe digjitalizimin e dokumenteve

Art House organizon konferencën e parë për digjitizimin dhe digjitalizimin e dokumenteve

Art House
Bursa për studentë nga Kosova nga CITY College, Kampusi i Evropës i Universitetit të York-ut

Bursa për studentë nga Kosova nga CITY College, Kampusi i Evropës i Universitetit të York-ut

CITY College
Qeveria miraton Projektligjin për Fondin Sovran, Kurti: Do të jetë bërthama e sovranitetit tonë ekonomik

Qeveria miraton Projektligjin për Fondin Sovran, Kurti: Do të jetë bërthama e sovranitetit tonë ekonomik

Ekonomi
Kalo në kategori