LAJMI I FUNDIT:

Cineplexx organizon event për 8 Mars me një super ofertë

Cineplexx organizon event për 8 Mars me një super ofertë

Cineplexx organizon eventin “Woman’s Day” për nder të Ditës së Gruas ku ka bërë një super-ofertë me filmat më të shikuar në kinemanë në Prishtinë dhe Prizren.

Më 8 Mars, Cineplexx ka përgatitur një ofertë ku për vetëm 5.90€ mund të merrni një L Popcorn, 2 pije 0.5l dhe çokollatë Oreo. Gjithashtu për çdo biletë që e bleni me kartelë VISA, do ta merrni një biletë tjetër FALAS! Kjo ofertë vlen vetëm për blerjet fizike dhe në të gjithë filmat të cilët janë në program gjatë kësaj dite.

Disa nga filmat që ju sugjerojmë që t’i shikoni për Ditën e Gruas janë:

Maybe I Do

Romancë/Komedi

Michelle dhe Allen kanë arritur pikën në marrëdhënien e tyre për të hedhur hapat e ardhshëm drejt martesës. Duke menduar se është një ide e mirë për të ftuar prindërit e tyre që më në fund të takohen, ata shtrojnë një darkë dhe e bëjnë atë një çështje familjare. Për habinë e të gjithëve, lidhja merr një kuptim krejtësisht të ri pasi prindërit tashmë e njohin njëri-tjetrin shumë mirë — ata kanë tradhtuar bashkëshortët e tyre për muaj të tërë… me njëri-tjetrin. Të bllokuar në këtë situatë të pasigurt, ata përpiqen t’i fshehin fëmijët e tyre nga kjo ndërsa përballen kokë më kokë me të dashuruarit e bashkëshortëve të tyre.

Magic Mike’s Last Dance

Romancë/Komedi

Mike Lane del në skenë edhe një herë kur një marrëveshje biznesi që dështoi e le atë pa para dhe duke u bërë banakier në Florida. Duke shpresuar për një turmë të fundit, Majk shkon në Londer me një socialiste të pasur, e cila e josh atë me një ofertë qe ai nuk mund ta refuzojë — dhe një axhendë krejt të sajën. Me çdo gjë duke shkuar mirë, ai shpejt e gjen vetën duke u përpjekur ta krijojë një lisë të re të nxehtë të kërcimtarëve të talentuar. Aktori kryesor në këtë film është Channing Tatum.

Adnan Kafazi

Aksion/Komedi

Adnan Kafazi është pjesa e tretë e filmave ‘Zonjusha’ dhe ‘Diamanti’. Në barin e tyre në Meksikë, banda, Vuça, Bulli, Zagi dhe Lina po kalojnë kohën më të mirë të jetës pasi kanë shitur një diamant 7 milionë dollarësh. Brenda dy viteve të mungesës se tyre, në vendlindje, shfaqet një bos i ri i krimit Adnan Kafazi, i cili ka marre udheheqjen. Banda vendos te kthehet ne Kosove mirëpo ata e kuptojnë se Adnani është shumë më i forte se ata dhe menyra e vjetër e luftimit të gangstëreve nuk do të funksionojë.

Për më tepër informata rreth orareve vizitoni webfaqen e Cineplexx, www.cineplexx.com. Biletat mund t’i bleni direkt në kinema prej orës 15:30.

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Qeveria miraton Projektligjin për Fondin Sovran, Kurti: Do të jetë bërthama e sovranitetit tonë ekonomik

Qeveria miraton Projektligjin për Fondin Sovran, Kurti: Do të jetë bërthama e sovranitetit tonë ekonomik

Ekonomi
Dyshohet se domatet e importuara nga Shqipëria përmbajnë sasi të hormoneve, AUV në pritje të rezultateve laboratorike

Dyshohet se domatet e importuara nga Shqipëria përmbajnë sasi të hormoneve, AUV në pritje të rezultateve laboratorike

Jehona Hulaj
Bajra: Fondi Sovran do të jetë entitet i pavarur nga Qeveria, totalisht autonom

Bajra: Fondi Sovran do të jetë entitet i pavarur nga Qeveria, totalisht autonom

Ekonomi
Zgjedhja e një anëtari të Bordit të OSHP-së, këta janë dy kandidatët që pritet të zgjidhen nga Kuvendi

Zgjedhja e një anëtari të Bordit të OSHP-së, këta janë dy kandidatët që pritet të zgjidhen nga Kuvendi

Ekonomi
Elegancë dhe bukuri e papërshkrueshme në secilën stoli me diamant të Altinbas

Elegancë dhe bukuri e papërshkrueshme në secilën stoli me diamant të Altinbas

Ekonomi
Një javë plot jetë në VitaLand - Festimet për fëmijët vazhdojnë!

Një javë plot jetë në VitaLand - Festimet për fëmijët vazhdojnë!

Vitaland
Kalo në kategori