LAJMI I FUNDIT:

Cineplexx feston ditëlindjen me super-ofertë, të gjitha biletat për vetëm 2.00 euro!

Cineplexx feston ditëlindjen me super-ofertë, të gjitha biletat për vetëm 2.00 euro!

Me 11 dhjetor, Cineplexx feston ditëlindjen e gjashtë, ku të gjitha biletat 2D, 3D dhe VIP do të jenë vetëm 2.00 euro. Biletat tashmë janë në shitje, për filmat më të ri si : “Sofia”, “Black Panther 2”, “Poker Face”,  “Puss in Boots 4” e shumë të tjerë, me super çmim 2.00€.

Më poshtë, do t’i listojmë top filmat që mund t’i shikoni gjatë 11 dhjetorit:

Sofia

Romancë/Dramë

Një vajzë e re serbe viziton Shqipërinë në kërkim të rrënjëve të një historie të vjetër për gjyshin e saj gjatë Luftës së 1941. Ajo bie në dashuri me një djalë shqiptar, duke filluar një marrëdhënie “të pamundur” midis dy kombeve të ndara nga lufta.

Orarin e filmit mund ta gjeni KËTU

 

Black Panther 2

Aksion/Aventurë

Wakanda po mban zi për humbjen e mbretit të saj, ndërkohë që po përgatitet të përballet me armiq të rinj. Pasi T’Challa e hapi Wakandën në botë, perandoria e Namor Talocan tani po ndjen efektet e valëzuara të saj, e cila është bërë një pikë konflikti midis dy mbretërive. Ndonëse Namori është një problem, mbretëria gjithashtu përballet me telashe nga bota e jashtme, e cila me gjetjen e Wakandës të pambrojtur pas vdekjes së mbretit të saj, po vjen për Vibranium.

Orarin e filmit mund ta gjeni KËTU

Poker Face

Aksion/Krim

Një miliarder organizon një lojë pokeri me miqtë e fëmijërisë, por mbrëmja merr një kthesë kur ai zbulon planin e tij për t’u hakmarrë për tradhtitë e tyre dhe për të luajtur, ata do të duhet të heqin dorë nga e vetmja gjë që kanë kaluar jetën e tyre duke u përpjekur të mbajnë. ..sekretet e tyre.

Orarin e filmit mund ta gjeni KËTU

Violent Night

Aksion/Komedi

Kur një grup mercenarësh sulmojnë pasurinë e një familjeje të pasur, babadimri duhet të ndërhyjë për të shpëtuar ditën (dhe Krishtlindjet).

Orarin e filmit mund ta gjeni KËTU

 

Puss in Boots: The Last Wish

Animacion/Aventurë

Puss in Boots zbulon se pasioni i tij për aventurën ka bërë të vetën: ai ka djegur tetë nga nëntë jetët e tij. Ai nis një udhëtim epik për të gjetur legjendën e “Dëshirës së Fundit” dhe për të rikthyer nëntë jetët e tij.

Orarin e filmit mund ta gjeni KËTU

Cineplexx gjithashtu do të shfaqë edhe filma tjerë gjatë kësaj dite speciale. Listën e plotë, si dhe oraret për të gjithë filmat mund t’i gjeni KËTU.

Nxitoni t’i blini biletat më herët, çdo ditë prej orës 15:30Cineplexx apo online përmes aplikacionit CineplexxKS.

Artikull i sponzorizuar