Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është ndarë nga i dashuri i saj, Alban Hoxha.

Ajo dhe portieri i njohur shqiptar i kanë dhënë fund romancës së tyre me të cilën bënë bujë tash e sa kohë.

Mediat në Shqipëri raportojnë se Çiljeta nuk ka mundur të tolerojë daljet e shumta të Alban Hoxhës me femra tjera.

Jeta e tij e natës i ka penguar këngëtares gjë që e ka shtyrë drejt ndarjes.

Tashmë ata nuk po ndiqen në rrjetet sociale dhe mund të thuhet se janë ndarë.

Çiljeta u mendua se do të martohet me sportistin e njohur.