Lidhja e Çiljeta Xhilagës me portierin shqiptar, Alban Hoxha, vazhdon të jetë temë në media, ndërsa këngëtarja nuk u shpëton pyetjeve rreth tij gjatë intervistave apo pjesëmarrjeve në emisione të ndryshme.

Tashmë romanca e saj me portierin e skuadrës së Partizanit dhe Kombëtares shqiptare  nuk është vetëm spekulim, ashtu që pyetjet bëhen në një nivel tjetër.

Njëra prej temave gjatë pjesëmarrjes së Çilit në emisionin Top Show ka qenë edhe xhelozia e partnerëve.

Çiljeta, protagoniste në një film të zhanrit thriller (Video) Çiljeta, protagoniste në një film të zhanrit thriller (Video)

Duke e konsideruar një femër të bukur, këngëtares i është bërë një pyetje se a janë xheloze femrat e bukura.

Në përgjigjen e saj, ajo ka thënë se të gjitha femrat janë xheloze dhe se ky rregull vlen edhe për femrat e bukura.

“Të jesh një femër e bukur, nuk do të thotë që s’je njeri normal në jetën e përditshme apo të mos jesh xheloze”.

“Femrat e bukura janë më tepër xheloze se femrat normale”, ishte mes tjerash përgjigja e saj.

Dolem iher xhiro taj…taj…?????? #mamaeta#bubunando

A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on Aug 28, 2017 at 11:10am PDT

Kujtojmë që Çiljeta është nënë e një djali nga një lidhje e mëparshme. /Telegrafi/