Gati dy muaj pasi njoftoi se ishte në pritje të një fëmije tjetër, Chrissy Teigen hyri me krenari në Instagram për t’i dhënë 39.3 milionë fansave dhe ndjekësve  të saj një paraqitje të shkurtër të barkut të saj në rritje.

Vetëm këtë herë ajo ndau një seri fotosh dhe një video, ndërkohë që dukej duke luajtur një lojë të Escape Room, e cila filloi me disa foto nga afër, të cilat i preknin flokët dhe lëkurën e saj, por në këtë proces ka të ngjarë të tërhiqte shumë vëmendje dekolteja e saj.

“Më pëlqen ky grim, më pëlqen kjo gjatësi dhe më pëlqejnë dhomat e arratisjes”, filloi ajo në mbishkrim.

Reklama

Dy fotot e para pothuajse identike treguan Teigen me një buzëqeshje delikate joshëse nga gjoksi lart.

Reklama

Me një grim në dukje minimal, por të bukur, modelja i ka flokët e saj ngjyrë kafe poshtë në zonën e gjoksit dhe poshtë shpinës me një pjesë në të djathtë të lehtë. /Telegrafi/