LAJMI I FUNDIT:

Çdo kujtim është i bukur në GALERIA Shopping Mall – Prizren

Çdo kujtim është i bukur në GALERIA Shopping Mall – Prizren

Nëse dëshironi të gëzoni personat tuaj më të dashur dhe të krijoni momente që do të mbesin gjatë në kujtesën tuaj, GALERIA Shopping Mall në Prizren është destinacioni i duhur për ju. Me një ambient të dekoruar me lulet më të bukura pranverore qendra jonë ju ofron hapësirë të sigurt dhe të këndshme për të festuar 7 & 8 Marsin.

Këtë vit GALERIA Shopping Mall për nder të Ditës së Mësuesit, 7 Marsit që shënon edhe filet e shkollës shqipe në shenjë falënderimi për kontributin madhor dhe influencën e tyre në edukimin e shumë brezave ndan mirënjohje për disa nga mësimdhënësit e pensionuar të shkollave fillore dhe të mesme të komunës së Prizrenit.

Ndërsa për festën e 8 Marsit GALERIA Shopping Mall në Prizren përpos ambientit të dekoruar dhe këndit përrallor për fotografi, organizon edhe kampanjën “Gëzo më të dashurat tuaja”, ku ju mund të përfitoni nga ofertat e panumërta dhe uljet marramendëse të çmimeve, të bëni dhurata unike dhe të gëzoni nënat, gratë, motrat dhe të gjitha më të dashurat e juaja.

Por, befasitë e Marsit nuk mbarojnë me kaq! GALERIA organizon edhe lojën shpërblyese në Instagram. Nëse dëshironi të gëzoni një femër të suksesshme me një voucher në vlerë prej 50€ atëherë bëhuni pjesë e lojës duke klikuar KËTU.

Çdo kujtim është i bukur me më të dashurat tuaja kur ju e zgjidhni vendin e tyre të më të dashur, GALERIA Shopping Mall, Prizren.

Artikull i sponzorizuar