Brooke Shields vizitoi plazhin me vajzat e saj adoleshente në Southampton, New York dhe treshja shndërroi shëtitjen e tyre familjare në një moment të këndshëm e të pa harrueshëm.

Bukuroshja 56 vjeçare tregoi figurën e saj të bukur në rroba banje së bashku me vajzat – Gingham Cheeky dhe Rowan.

Rroba banjat e zgjedhura nga nënat dhe të bijat ishin në ngjyrë të bardhë dhe të zezë, me stampime katrorësh të vegjël.

Shields nuk është i vetmi prind i famshëm që koordinon veshjet e plazhit me fëmijët e saj; Gigi Hadid dhe Emily Ratajowski të dyja u kombinuan si mama të reja me fëmijët e tyre.

Gigi Hadid dhe vajza e vogël Khai shfaqen me rroba banje që përputhen Gigi Hadid dhe vajza e vogël Khai shfaqen me rroba banje që përputhen

Por, familja Shield janë një hap para, Rowan kishte veshur fustanin e nënës së saj në mbrëmje e maturës në fillim të këtij muaji, një moment që e bëri atë  “mama krenare”. /Telegrafi/