LAJMI I FUNDIT:

Brendet amerikane, Rc Cola dhe Red Rain po sjellin super kampanjë këtë verë!

Brendet amerikane, Rc Cola dhe Red Rain po sjellin super kampanjë këtë verë!

Brendet amerikane, Rc Cola dhe Red Rain janë bashkuar për të sjellë argëtim, freski dhe energji për verën 2021.

“Unlock the Fun” do të jetë kampanja që do të jetë aktive në pishinat më të frekuentuara – me shkuma party dhe në sheshet e qyteteve, me lojëra dhe aktivitet, për t’u argëtuar dhe shpërblyer.

Pjesëmarrësit do të kenë mundësinë të fitojnë shpërblime si:

– Iphone 12

– Pushim n’Ulqin

– Skuter elektrik

– Laptop

– Biçikleta

– Smart Watch

e plot shpërblime tjera.

Rrini gati për me i kap super shpërblimet dhe momentet e paharruara të kësaj vere me brendet Rc Cola dhe Red Rain!

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Arbnor Rushiti fitues i BMW të serisë së 3-të - Go+ LOJË E TRENT

Arbnor Rushiti fitues i BMW të serisë së 3-të - Go+ LOJË E TRENT

GO+
Kompani ndërkombëtare do të marrin pjesë në panairin e parë për pasuri të paluajtshme - Prishtina Real Estate Expo 2023

Kompani ndërkombëtare do të marrin pjesë në panairin e parë për pasuri të paluajtshme - Prishtina Real Estate Expo 2023

Prishtina Real Estate EXPO
Ministri gjerman i Bujqësisë vjen në Kosovë – homologu kosovar e pret në pikën kufitare në Han të Elezit

Ministri gjerman i Bujqësisë vjen në Kosovë – homologu kosovar e pret në pikën kufitare në Han të Elezit

Ekonomi
Në Prishtina Mall, me 5 tetor hapen - Zara, Bershka, Pull&Bear dhe Stradivarius

Në Prishtina Mall, me 5 tetor hapen - Zara, Bershka, Pull&Bear dhe Stradivarius

Prishtina Mall
Festo ditëlindjen në VitaLand - oferta fantastike!

Festo ditëlindjen në VitaLand - oferta fantastike!

Vitaland
Gati 4 milionë euro shpenzime të Kuvendit, deputetët ankohen për mungesë të kushteve për punë

Gati 4 milionë euro shpenzime të Kuvendit, deputetët ankohen për mungesë të kushteve për punë

Ekonomi
Kalo në kategori