LAJMI I FUNDIT:

Beyonce shpall albumin e ri, përmes një reklame të kompanisë telefonike “Verizon” në Super Bowl

Beyonce shpall albumin e ri, përmes një reklame të kompanisë telefonike “Verizon” në Super Bowl

Beyonce i befasoi fansat duke shpallur muzikën e re të ardhshme, teksa mahniti në një reklamë të “Verizon” në Super Bowl, për të cilën thuhet se mori një pagesë prej 30 milionë dollarësh, të dielën.

Ikona 42-vjeçare, e cila mori pjesë në lojën e madhe së bashku me yje të tjerë të shquar, lëvizi nëpër persona të ndryshëm në reklamën njëminutëshe, duke u përpjekur të ‘thyejë internetin’ me performanca të jashtëzakonshme.

Kjo vjen pasi ditë më parë kompania telefonike shfaqi paraqitjen e këngëtares në reklamë me dy pjesë të shkurta të shpërndara në rrjetet sociale, shkruan DailyMail.

Foto: Verizon/YouTube

Në një klip, aktori Tony Hale shtrydhi limonët pas një stendë me limonadë dhe tha: “Prisni, ajo dëshiron që unë t’i shtrydh vetë të gjithë këta limonë? Kjo bën mire të funksionojë.”

Ajo ishte një referencë për albumin vizual të yllit të pop-it në vitin 2016, “Lemonade”.

Foto: Verizon/YouTube

Dhe ashtu siç bëri tetë vjet më parë, muzikantja fituese e Grammy-it i ‘çmendi’ fansat të dielën, teksa publikoi dy këngë të reja.

Ndërsa njoftoi një album të ardhshëm, një vazhdim i “Renaissance” së 2022-ës por, me zhanër ‘country’, ajo gjithashtu publikoi dy këngë të reja.

Foto: Verizon/YouTube

Së bashku me muzikën erdhën vepra arti që të lënë pa frymë, ku përfshihej një Beyonce e veshur shumë pak, e cila pozoi pa pantallona.

Në një fotografi, ajo shfaqi dekoltenë, ndërsa mbante sytjena prej argjendi, poshtë një xhakete të zezë të prerë.

Në mbishkrimin për 319 milionë ndjekësit e saj, ajo shkroi: “Texas Hold ‘Em” dhe “16 Carriages” janë të publikuara tani”. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Tre banorë të rinj futen brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania

Tre banorë të rinj futen brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania

Magazina
Babi ishte i vetmi që sillte bukën në shtëpi, vëllai shkonte në shkollë me këpucët e mamit

Babi ishte i vetmi që sillte bukën në shtëpi, vëllai shkonte në shkollë me këpucët e mamit" - Rrëfimi tejet prekës i Egla Cenos

Magazina
Ciara tregon trupin e jashtëzakonshëm 10 javë pas lindjes, në “SAG Awards 2024”

Ciara tregon trupin e jashtëzakonshëm 10 javë pas lindjes, në “SAG Awards 2024”

Magazina
Avokatja deklaron: Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj po divorcohen për të shpëtuar pasurinë

Avokatja deklaron: Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj po divorcohen për të shpëtuar pasurinë

Magazina
Ashley Graham duket sensacionale me një korse të zezë, në shfaqjen “Dolce & Gabbana” në Javën e Modës në Milano

Ashley Graham duket sensacionale me një korse të zezë, në shfaqjen “Dolce & Gabbana” në Javën e Modës në Milano

Magazina
Kalo në kategori