Tanya Carlson ka shkuar te familjarët në Arizonë të Shteteve të Bashkuara, për t’i njoftuar se së shpejti do të bëhet me fëmijë.

Lajmin saj i ka befasuar të gjithë, e veçanërisht nënën e saj që mendonte se ajo është duke u mahitur, transmeton Telegrafi.

“Një, dy, tre dhe unë jam shtatzënë”, ka thënë Carlson, teksa bëhej gati t’ju bënte një fotografi.

Më poshtë mund të shihni reagimin e së ëmës, që qan nga gëzimi dhe vazhdimisht i thotë se ka dyshuar që ajo mund të jetë shtatzënë. /Telegrafi/