0Shares

Ajo që tërheq njerëzit për përrallën e Disney “Beauty and the Beast” është padyshim romanca e papritur mes Princeshës Belle dhe Princit magjik. Përderisa një trëndafil ngjyrë rozë hup petalet e veta një nga një, Belle përjeton aventurën me stafin magjik të kështjellës.

Filmi i shumëpritur do të shfaqet me 16 mars në Cineplexx. Për ta bërë këtë natë edhe më magjike, Cineplexx do të organizojë ngjarjën “Ladies Night” ku do të ketë pije freskuese falas, dhurata dhe shpërblimet në vijim:

– 1x Unazë me diamant nga RUBIN
– 15x kupona nga United Colors of Benetton Prishtina
– 10x kupona nga Botimet Pema

– 5x kupona për zbardhim të dhëmbëve nga Dita Dent

Të gjithë ata që dëshirojnë të jenë pjesë e eventit dhe lojërave shpërblyse, mund t’i blejnë biletat prej sot në Cineplexx. Numri i biletave është i limituar!

Shikoni trailerin e Beauty and the Beast këtu:

Beauty and The Beast – Official Trailer

Beauty and the Beast me 16 mars në #Cineplexx.Që nga ky moment biletat janë në shitje. Nxitoni sepse numri është i limituar!Tag shoqet me të cilat do të vini për ta parë filmin për përrallën e mrekullueshme 😍!

Posted by Cineplexx Kosovo on Samstag, 11. März 2017

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)