Ngjyra e zezë kurrë nuk del nga moda

Përzgjedhja e kësaj ngjyre është kombinim i sigurt i cili gjithmonë ofron notë të elegancës, transmeton Telegrafi.

Ngjyra e zezë nga koka deri te thembrat përherë është e rekomandueshme, mirëpo këtë sezon veshja e tillë përjeton një kthesë të vogël.

Kombinimi zi-kuq do të jetë shumë i popullarizuar gjatë ditëve të ftohta. Kombinimi i zi është krejtësisht i mirë, mirëpo për të plotësuar pak veshjen, shtoni ndonjë detaj të kuq. Kjo mund të jetë xhaketë lëkure.

Ky ndryshim i vogël do të bëjë dallim të madh, ndërkaq veshja menjëherë do të bëhet interesante.

View this post on Instagram

A post shared by Dani Reyes (@danireyesoficial) on Aug 19, 2019 at 5:59pm PDT

Me detaje të kuqe do të thyeni monotoninë dhe do të fusni energji pozitive në ditët e zymta.

Fustani i kuq me xhaketë të zezë lëkure do të duket fantastike.

View this post on Instagram

A post shared by E B R U 🐣 (@nazjuju) on Nov 13, 2018 at 9:47am PST

Shfrytëzoni kohën e ngrohtë dhe fundin e zi kombinoni me triko të kuqe.

View this post on Instagram

A post shared by Tamara Vesovic (@troublemaker_tb) on Oct 31, 2018 at 9:21am PDT

Xhinset dhe fanella ngjyrë të zezë do të shkojnë shkëlqyeshëm me xhaketë të kuqe lëkure.

View this post on Instagram

A post shared by Del Carmen (@shopdelcarmen) on Aug 29, 2019 at 4:09pm PDT

/Telegrafi/