LAJMI I FUNDIT:

Barcelona ka në listë tre zëvendësues për Semedon

Barcelona ka në listë tre zëvendësues për Semedon

Barcelona është pajtuar që të shesë Nelson Semedon në këtë verë te Wolverhampton Wanderers në një shumë prej 40 milionë eurosh.

Reklama

Mbrojtësi portugez ka kohë që lidhet me një largim nga Camp Nou, andaj Ronald Koeman vendosi që kësaj sage t’i jap fund.

Trajneri holandez tani po tenton që të transferojë Sergino Destin nga Ajaxi që është prioritet i tij, ndërsa në listë është edhe ai i Real Betisit, Emerson.

Dest mund të transferohet te Blaugranasit për shumën e 20 milionë eurove, mirëpo kataluansit rivalizohen nga Bayern Munichu.

Kujtojmë se Barcelona kishte paguar gjashtë milionë euro në një marrëveshje të përbashkët me Real Betisin për transferimin e  Emersonit.

Një tjetër opsion për Koemanin mbetet edhe anëtari i Norwichit, Max Aarons, derisa kartoni i tij vlen në shumën e 25 milionë eurove. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Policia e Kosovës nuk lejon shpalosjen e banerit nga tifozeria “Torcida” për ngjarjet ne veri

Policia e Kosovës nuk lejon shpalosjen e banerit nga tifozeria “Torcida” për ngjarjet ne veri

Super Liga
Tifozët e Crvena Zvezdës vajtojnë terroristin e tyre që u vra në Kosovë

Tifozët e Crvena Zvezdës vajtojnë terroristin e tyre që u vra në Kosovë

Ligat tjera
Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Ligat tjera
Vedat Muriqi nuk ndalet as ndaj Rayo Vallecanos me gola, vazhdon formën impresive në kampionat

Vedat Muriqi nuk ndalet as ndaj Rayo Vallecanos me gola, vazhdon formën impresive në kampionat

La Liga
Vedat Muriqi ishte fantastik ndaj Rayo Vallecanos – statistikat e tij në këtë ndeshje që u shpall më i miri

Vedat Muriqi ishte fantastik ndaj Rayo Vallecanos – statistikat e tij në këtë ndeshje që u shpall më i miri

La Liga
Barcelona po akuzohet për ryshfet, Guardiola flet për këtë temë dhe zbulon se si i fitonin ndeshjet sa ishte trajneri i tyre

Barcelona po akuzohet për ryshfet, Guardiola flet për këtë temë dhe zbulon se si i fitonin ndeshjet sa ishte trajneri i tyre

La Liga
Kalo në kategori