LAJMI I FUNDIT:

Bajqinovci: E pranoi edhe Hoti, aksioni në Karaçevë ishte i dështuar

Bajqinovci: E pranoi edhe Hoti, aksioni në Karaçevë ishte i dështuar

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Mefail Bajqinovci ka thënë sot se kryeministri Hoti e pranoi sot se aksioni në Karaçevë ishte i dështuar.

Bajqinovci në një postim në rrjetin social Facebook shkruan se janë arrestuar njerëz koti si dhe janë konfiskuar gjedhe, shpezë dhe 16 kilogramë kafe.


Hoti tregon arsyet e shkarkimit të drejtorit të Policisë, njëra ndër to lidhet me aksionin në Karaçevë
Lexo po ashtu Hoti tregon arsyet e shkarkimit të drejtorit të Policisë, njëra ndër to lidhet me aksionin në Karaçevë

“Ashtu siç e kemi theksuar se aksioni në Karaçevë ishte i dështuar, e pranoj sot edhe kryeministri më i dobët që ka pas ky vend deri më sot.

Janë arrestuar njerëz koti si dhe janë konfiskuar gjedhe, shpezë dhe 16 kilogram kafe”, shkruan Bajqinovci.

Ndryshe, sot Hoti ka mbajtur një konferencë për media ka folur për shkarkimin e Rashit Qalajt nga pozita e drejtorit të Policisë. /Telegrafi/

Hoti tregon arsyet e shkarkimit të drejtorit të Policisë, njëra ndër to lidhet me aksionin në Karaçevë

Në trend Lajme

Më shumë
Deputetja Fjolla Ujkani: 110 mijë eurot e ndara nga Komuna e Prishtinës janë për operacionin e ardhshëm të Elzës

Deputetja Fjolla Ujkani: 110 mijë eurot e ndara nga Komuna e Prishtinës janë për operacionin e ardhshëm të Elzës

Lajme
Avancimi i Kosovës në NATO, Lancaster: Aleatët duhet të konsultohen

Avancimi i Kosovës në NATO, Lancaster: Aleatët duhet të konsultohen

Lajme
Protesta e serbëve afër pikëkalimit në Jarinjë, monitorim edhe me helikopterë

Protesta e serbëve afër pikëkalimit në Jarinjë, monitorim edhe me helikopterë

Lajme
Kamerat e sigurisë me inteligjencë të lartë artificiale, nis vendosja e tyre në Prishtinë

Kamerat e sigurisë me inteligjencë të lartë artificiale, nis vendosja e tyre në Prishtinë

Besnike Salihu
Ministri shqiptar i Mbrojtjes prezanton makinën e parë të blinduar ushtarake “Made in Albania”

Ministri shqiptar i Mbrojtjes prezanton makinën e parë të blinduar ushtarake “Made in Albania”

Lajme
Ceremonia përmbyllëse e regjistrimit të popullsisë, Kurti: Kemi mbledhur të dhëna të rëndësishme që ndihmojnë në planifikimin e së ardhshmes

Ceremonia përmbyllëse e regjistrimit të popullsisë, Kurti: Kemi mbledhur të dhëna të rëndësishme që ndihmojnë në planifikimin e së ardhshmes

Lajme
Kalo në kategori