LAJMI I FUNDIT:

Karaçevë

48 Artikuj

Pamje nga aksioni i mbylljes së kazinove ilegale në Sllovi të Lipjanit

Pamje nga aksioni i mbylljes së kazinove ilegale në Sllovi të Lipjanit

Siguri
Serbia “aktivizon” 48 baza ushtarake rreth kufirit me Kosovën, banorët e Karaçevës kërkojnë mbrojtje nga shteti

Serbia “aktivizon” 48 baza ushtarake rreth kufirit me Kosovën, banorët e Karaçevës kërkojnë mbrojtje nga shteti

Siguri
Vazhdojnë punën kazinotë ilegale në Karaçevë, heshtin institucionet

Vazhdojnë punën kazinotë ilegale në Karaçevë, heshtin institucionet

Kosovë
Arrestohen edhe dy persona në Karaçevë, organizuan lojëra bixhozi

Arrestohen edhe dy persona në Karaçevë, organizuan lojëra bixhozi

Kronika e Zezë
Kazinotë e pandaluara në Karaçevë dhe vrasjet që shtynë mbylljen e lojërave të fatit

Kazinotë e pandaluara në Karaçevë dhe vrasjet që shtynë mbylljen e lojërave të fatit

Kosovë
Shefi i Zyrës së BE-së mirëpret aksionin e policisë në Karaçevë

Shefi i Zyrës së BE-së mirëpret aksionin e policisë në Karaçevë

Kosovë
​Aksioni në Karaçevë, policia në kërkim edhe të disa personave të tjerë

​Aksioni në Karaçevë, policia në kërkim edhe të disa personave të tjerë

Kosovë
Policia jep detaje për aksionin në Karaçevë

Policia jep detaje për aksionin në Karaçevë

Kronika e Zezë
Pamje të reja nga aksioni i policisë në Karaçevë

Pamje të reja nga aksioni i policisë në Karaçevë

Kosovë
Aksioni në Karaçevë, Sveçla: U konfiskuan aparatet e bixhozit dhe u rrënuan objektet ilegale

Aksioni në Karaçevë, Sveçla: U konfiskuan aparatet e bixhozit dhe u rrënuan objektet ilegale

Kosovë
Aksion i policisë në Karaçevë, arrestohen disa persona

Aksion i policisë në Karaçevë, arrestohen disa persona

Kronika e Zezë
Aktakuza ndaj 14 zyrtarëve policorë, cila ishte lidhja e tyre me kontrabandën në Karaçevë?

Aktakuza ndaj 14 zyrtarëve policorë, cila ishte lidhja e tyre me kontrabandën në Karaçevë?

Drejtësi
Rasti ‘’Karaçeva’’, ngritet aktakuzë kundër 73 personave

Rasti ‘’Karaçeva’’, ngritet aktakuzë kundër 73 personave

Drejtësi
Qëndron Kastrati pretendon se u sulmua nga imami dhe vëllai i tij në Karaçevë

Qëndron Kastrati pretendon se u sulmua nga imami dhe vëllai i tij në Karaçevë

Kosovë
Policia demanton lajmin se xhandarmëria serbe ka hyrë në Karaçevë të Kamenicës

Policia demanton lajmin se xhandarmëria serbe ka hyrë në Karaçevë të Kamenicës

Siguri
Rasti “Karaçeva”, një muaj paraburgim për tre zyrtarë policorë

Rasti “Karaçeva”, një muaj paraburgim për tre zyrtarë policorë

Drejtësi
Kërkohet paraburgim ndaj tre zyrtarëve policorë lidhur me rastin “Karaçeva”

Kërkohet paraburgim ndaj tre zyrtarëve policorë lidhur me rastin “Karaçeva”

Drejtësi
Ndërpriten punimet në vendin ku u rrënuan kazinotë në Karaçevë

Ndërpriten punimet në vendin ku u rrënuan kazinotë në Karaçevë

Kosovë
Bekë Berisha: Operacioni në Karaçevë përfundoi me arrestimin e pronarëve të mishtoreve, konfiskim të shotave, edhave dhe 14 kilogram kafe

Bekë Berisha: Operacioni në Karaçevë përfundoi me arrestimin e pronarëve të mishtoreve, konfiskim të shotave, edhave dhe 14 kilogram kafe

Kosovë
Bajqinovci: E pranoi edhe Hoti, aksioni në Karaçevë ishte i dështuar

Bajqinovci: E pranoi edhe Hoti, aksioni në Karaçevë ishte i dështuar

Kosovë
Rasti “Karaçeva”: 30 ditë paraburgim ndaj 23 personave të dyshuar për kontrabandë me gjedhe, mallra, dhe organizim i lojërave të fatit

Rasti “Karaçeva”: 30 ditë paraburgim ndaj 23 personave të dyshuar për kontrabandë me gjedhe, mallra, dhe organizim i lojërave të fatit

Kosovë
Rasti “Karaçeva”, shkon në 59 numri i të arrestuarve

Rasti “Karaçeva”, shkon në 59 numri i të arrestuarve

Kosovë
Rasti Karaçeva, vazhdon aksioni i Policisë së Kosovës

Rasti Karaçeva, vazhdon aksioni i Policisë së Kosovës

Kosovë
Një muaj paraburgim pronarit të kazinos në Karaçevë

Një muaj paraburgim pronarit të kazinos në Karaçevë

Kosovë