LAJMI I FUNDIT:

“Babadimri” u flet fëmijëve me aplikacionin ‘Zoom’

“Babadimri” u flet fëmijëve me aplikacionin ‘Zoom’

Tani mund të rezervoni thirrje video për fëmijët tuaj me “Babadimrin” – për një tarifë të caktuar.

Reklama

Për shkak të pandemisë së coronavirusit, “Babadimri”, ka vendosur të flas me fëmijët përmes aplikacionit Zoom, transmeton Telegrafi.

Të jesh në anën e sigurt, është më mirë të mos vizitosh fëmijët e vegjël, për shkak të COVID-19, por ai do të komunikojë më ta gjithsesi.

“Santa At Home” , një projekt nga Britania e Madhe, ofron thirrje zmadhimi me “Santa Claus” në prag të Krishtlindjeve.

Deri në 6 fëmijë mund të marrin pjesë në të njëjtën kohë dhe telefonata zgjat 12 minuta – dhe kushton 42 paund për prindërit (rreth 47 euro).

Organizatorët premtojnë një “përvojë magjike për të gjithë fëmijët mbi 3-vjet”. /Telegrafi/