LAJMI I FUNDIT:

Auto Mita siguron ambientin për stafin dhe vizitorët – bën dezinfektim të thellë në showroom

Auto Mita siguron ambientin për stafin dhe vizitorët – bën dezinfektim të thellë në showroom

Në mënyrë që të sigurojë një ambient sa më të sigurt për stafin dhe të gjithë vizitorët, lideri i industrisë së vetura, Auto Mita, ka bërë një dezinfektim të thellë dhe profesionist në showroom-in e vet.

Reklama

Auto Mita njihet për showroom-in më modern në vend, ndërkaq tani edhe e ka trajtuar atë siç duhet duke e dezinfektuar në mënyrë të thellë.

Dezinfektimi profesionist dhe i thellë bën që showroom-i të jetë plotësisht i sigurt për PËRPLOT 21 DITË!

Ata kanë bërë të ditur se vazhdimisht do ta kryejnë procesin e dezinfektimit për të siguruar ambient të sigurt.

Përndryshe, Auto Mita është duke funksionuar me kapacitet të reduktuar dhe punët administrative stafi po i kryen nga shtëpia.

Artikull i sponzorizuar

Në trend Auto

Më shumë
Hipermakina elektrike japoneze Aspark Owl vendos dy rekorde botërore

Hipermakina elektrike japoneze Aspark Owl vendos dy rekorde botërore

Modelet e Reja
Nga Rolls-Royce Phantom i vitit 1954 e deri tek Bugatti Veyron - koleksioni i veturave luksoze të Mbretit Abdullah të Jordanisë

Nga Rolls-Royce Phantom i vitit 1954 e deri tek Bugatti Veyron - koleksioni i veturave luksoze të Mbretit Abdullah të Jordanisë

Auto
KIA EV9 u testua në Suedi për t'u siguruar që mund të durojë ftohtin ekstrem

KIA EV9 u testua në Suedi për t'u siguruar që mund të durojë ftohtin ekstrem

Auto
Porsche prezanton logon

Porsche prezanton logon "e re" përpara lansimit të "veturës së saj sportive të së ardhmes"

Auto
Franca do të hapë fabrikën e parë të baterive të makinave elektrike

Franca do të hapë fabrikën e parë të baterive të makinave elektrike

Auto
Një kompani startup suedeze dëshiron të ofrojë makina të vogla që pritet të kushtojnë 11,000 dollarë

Një kompani startup suedeze dëshiron të ofrojë makina të vogla që pritet të kushtojnë 11,000 dollarë

EVs
Kalo në kategori