Besiktasi barazoi pothuajse në fund të takimit rezultatin në 3-3 ndaj Befikas dhe kështu shpëtoi nga humbja.

Reklama

Goli i barazimit erdhi në minutën e 89-të nga Vincent Aboubakar.

Por, ky gol po bën gjiron e botës pasi asistimi nga Ricardo Quaresma.

Më poshtë keni asistimin e bukur nga portugezi. /Telegrafi/